suolis i auksti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „suolis i auksti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „suolis i auksti“.

Ašarą nubraukusi A. Palšytė: galbūt mano olimpiada bus Rio de Žaneire

Jauniausia olimpinių žaidynių šuolių į aukštį finalo dalyvė 20 metų Airinė Palšytė šeštadienį po savo pasirodymo liejo apmaudą. „Seniai svajojau ir apie 2 metrus, ir apie Lietuvos rekordą. Apmaudu, bet ką padarysi“, – kalbėjo lengvaatletė. 186 cm ūgio dvidešimtmetė lietuvė finale pirmuoju bandymu įveikė 1 m 89 cm aukštį, tačiau visi trys jos mėginimai peršokti į 1 m 93 cm aukštį iškeltą kartelę buvo nesėkmingi.
2012-08-11

Šuolininkė į aukštį G. Nesteckytė pasaulio jaunimo čempionate pateko į finalą

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 14-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į aukštį atrankos varžybose Lietuvos atstovė Gintarė Nesteckytė užėmė dešimtąją vietą ir pateko į finalą. 16-metė lietuvė peršoko į 1 m 82 cm aukštį iškeltą kartelę. 17-metė Eglė Rocevičiūtė įveikė 1 m 65 cm aukštį ir liko paskutinė - 34-a. Į sekmadienį vyksiantį finalą pateko 13 sportininkių.
2012-07-13

A. Palšytė Europos čempionato šuolių į aukštį varžybose – devinta

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų šuolių į aukštį varžybose Lietuvos atstovė Airinė Palšytė užėmė devintąją vietą. 19-metė lietuvė finale ketvirtadienį įveikė 1 m 89 cm aukštį. A. Palšytė du kartus nesėkmingai bandė peršokti į 1 m 92 cm aukštį iškeltą kartelę bei neįveikė 1 m 95 cm aukščio.
2012-06-28

A. Palšytė pasiekė antrą rezultatą per visą šalies istoriją

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose uždarose patalpose šeštadienį Vilniuje Airinė Palšytė peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 92 cm aukštį. Tai - antras rezultatas per visą Lietuvos lengvosios atletikos istoriją.