šuoliai nuo tramplino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šuoliai nuo tramplino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šuoliai nuo tramplino“.

Vietoje šuolio nuo tramplino – japonų slidininko nusileidimas ant pilvo

Šuoliai nuo tramplino su slidėmis nesėkmingai baigėsi 27 metų japonui Daiki Ito. Pasaulio taurės etape jis vietoj įspūdingo šuolio nuo tramplino nusileido čiuoždamas ant pilvo, rašo bild.de. Laimei, D. Ito laiku sugebėjo sustoti ir nenugarmėjo žemyn nuo tramplino. Varžybų direktroius Walteris Hoferis apie kuriozinę situaciją: „Jis paslydo ir negalėjo daugiau pakilti. Jam nieko neatsitiko, tačiau savo šanso jis neišnaudojo.“ Apmaudu, nes D. Ito prieš šį mėginimą buvo antroje vietoje.
2013-01-21

Šuolių nuo tramplino komandų varžybas laimėjo Austrijos atstovai

Norvegijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo čempionato vyrų šuolių nuo tramplino komandų varžybas sekmadienį laimėjo Austrijos komanda. Gregoris Schlierenzaueris, Martinas Kochas, Andreasas Kofleris ir Thomas Morgensternas surinko 1025,5 taško ir 25 taškai aplenkė antrojoje pozicijoje likusią Norvegijos komandą. Bronzos medalius pelnė Vokietijos atstovai (968,2 tšk.). Dukart olimpinė čempionė Austrijos komanda planetos pirmenybių aukso medalius iškovojo septintąjį kartą.
2011-02-28

Baltarusijai – pirmas per istoriją auksas

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių akrobatinio slidinėjimo vyrų šuolių nuo tramplino rungtį ketvirtadienį laimėjo 30-metis baltarusis Aleksejus Grišinas, surinkęs 248,41 taško. Tai pirmasis žiemos olimpinių žaidynių aukso medalis Baltarusijos istorijoje. Sidabro medalį iškovojo 28-erių metų amerikietis Jeretas Petersonas (247,21 tšk.), o bronza atiteko 24-erių metų kinui Liu Zhongqing (242,53 tšk.
2010-02-26

Vokietijoje apšvarintas Rusijos sporto komandos lyderis

Rusijos šuolių nuo tramplino rinktinės lyderis Dmitrijus Vasiljevas Vokietijoje buvo apvogtas likus keletui valandų iki varžybų. Pranešama, kad atvykęs į varžybas sportininkas apsistojo Vokietijos Garmiš-Partenkicheno miesto viešbutyje, iš kurio kambario esą dingo jam priklausantys 5 tūkst. eurų, nešiojamas kompiuteris ir pasas. Nurodoma, kad vagystė buvo įvykdyta dar sausio 1-ją, tačiau pranešimas apie ją pasirodė tik vėlų pirmadienio vakarą.
2010-01-05

Suomijos sporto žvaigždė įtariamas mėginimu nužudyti žmoną

Keturis kartus olimpinių žaidynių auksą šuolių su slidėmis nuo tramplino rungtyje iškovojęs Suomijos sportininkas Mattis Nykanenas buvo sulaikytas dėl to, kad, kaip įtariama, Kalėdų dieną bandė nužudyti savo žmoną. Moteris nuo 46 metų buvusios žvaigždės patyrė galvos ir rankos sužalojimus. Šuolininko su slidėmis gyvenimo draugė Mervi Tapola pabėgo iš namų ir, prisiglaudusi pas kaimyną, sugebėjo išsikviesti policiją.