sun tiantian

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sun tiantian“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sun tiantian“.

Favoričių pergalės tarptautiniame moterų teniso turnyre JAV

Pietų Karolinos valstijoje (JAV) tęsiasi WTA serijos "Family Circle Cup" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių. Trečiadienį sužaisti likusieji vienetų varžybų antrojo rato mačai, po kurių paaiškėjo visi aštuntfinalio dalyviai.
2008-04-17

Tarptautiniame WTA serijos moterų teniso turnyre JAV staigmenų neužfiksuota

Pietų Karolinos valstijoje (JAV) pirmadienį prasidėjo WTA serijos "Family Circle Cup" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače devintoji raketė rusė Vera Zvonariova 6:3, 6:2 sutriuškino Taivano atstovę Chuang Chia-Jung, dešimtoji pagal reitingą vengrė Agneš Szavay 6:0, 7:6 (7:4) nugalėjo ukrainietę Julianą Fedak, o vienuoliktoji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 6:4, 4:6, 6:3 privertė pasiduoti tautietę Martą Domachowską.
2008-04-15

WTA serijos moterų teniso turnyro rezultatai

Pirmadienį Katare prasidėjo WTA serijos "Qatar Total Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,5 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmajame rate ispanė Anabel Medina Garrigues 6:2, 1:2 įveikė mačo nebaigusią negalavusią dešimtąją raketę rusę Nadeždą Petrovą, dvyliktoji pagal reitingą Izraelio atstovė Shahar Peer 6:3, 6:4 nugalėjo slovėnę Andreją Klepač, o keturioliktoji pagal skirstymą prancūzė Amelie Mauresmo 7:6 (7:2), 6:3 privertė pasiduoti vokietę Sabiną Lisicki.
2008-02-19

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Anglijoje

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antradienio popietę buvo toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato mačai.
2007-06-26

WTA serijos moterų teniso turnyre Anglijoje

2007 birželio 12 d., 08:24Birmingemas, birželio 12 d, ("Reuters"-BNS). Pirmadienį Anglijoje prasidėjo WTA serijos "DFS Classic" tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių.
2007-06-12

Federacijos taurės teniso turnyro ketvirtfinalyje

Šeštadienį Floridos valstijoje (JAV) prasidėjusiame Federacijos taurės (Fed Cup) - komandinių moterų teniso varžybų - ketvirtfinalio mače amerikietės po vienetų susitikimų 2:0 pirmauja prieš Belgijos ekipą.Serena Williams 6:1, 6:4 įveikė Carolinę Maes, o Venus Williams 7:5, 6:2 privertė pasiduoti Kirsten Flipkens.
2007-04-22

Federacijos taurės moterų teniso turnyro ketvirtfinalyje

Šeštadienį prasidėjo Federacijos taurės (Fed Cup) - komandinių moterų teniso varžybų - ketvirtfinalio mačai.Po pirmųjų dviejų vienetų susitikimų nugalėtojos titulą ginanti Italija pirmauja prieš Kiniją, Rusijos komanda išsiveržė į priekį susitikime su Ispanija, o Prancūzijos komanda laimi prieš Japoniją:Italija - Kinija 2:0 Flavia Pennetta - Peng Shuai 0:6, 7:5, 3:0 - Kinijos tenisininkė mačo nebaigė dėl traumos; Tathiana Garbin - Sun Tiantian 6:4, 2:6, 6:3;Rusija - Ispanija 2:0 Svetlana Kuzneco...
2007-04-21

Tarptautiniame moterų teniso turnyre JAV

Pirmadienį Floridos valstijoje (JAV) prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras (Bausch & Lomb Championships), kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių.Vienetų varžybų pirmojo rato mače graikė Eleni Daniilidou 6:0, 6:4 nugalėjo dešimtąją pagal reitingą prancūzę Marion Bartoli, vienuoliktoji raketė slovėnė Katarina Srebotnik 7:6 (8:6), 6:1 įveikė korto šeimininkę Jill Craybas, o tryliktoji pagal skirstymą austrė Sybille Bammer 6:3, 6:1 sutriuškino tailandietę Tamarinę Tanasugarn.
2007-04-03

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.
2007-03-08

"Japan Open" tarptautiniame teniso turnyre Tokijuje

Japonijos sostinėje tęsiasi "Japan Open" tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 860 tūkst. JAV dolerių. Antradienį toliau sportininkai tęsė pirmojo rato kovas. Moterų varžybose pergales iškovojo visos keturios pirmojo aštuntuko žaidėjos, o greičiausiai su priešininke susidorojo šeštoji pagal skirstymą amerikietė Ashley Harkleroad (Ešli Harkelrod), laimėjusi visus dvylika setų (6:0, 6:0) prieš japonę Maiką Ozaki.