su naujais

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „su naujais“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „su naujais“.

Saulius Prūsaitis pradėjo koncertų turą: salė pasitiko ovacijomis

Trečiadienio vakarą Panevėžio bendruomenių rūmuose savo didžiausią koncertinį turą „Naujametinis Show“ pradėjo Saulius Prūsaitis. Tą vakarą Panevėžyje vyko net du jo koncertai iš eilės, mat visi norintys į vieną nesutilpo. Jau šiandien S. Prūsaitis pasirodys Mažeikiuose, rytoj – Šiauliuose. Iki Naujųjų metų jis surengs dar 11 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose su grandioziniu turo užbaigimu paskutinę metų dieną Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, rašoma pranešime spaudai.
2021-12-16

TV3 sveikina su Naujais ir kviečia švęsti naują pradžią!

Vasarai bėgant į pabaigą, daugelis pradeda ruoštis naujoms pradžioms: naujiems mokslo metams, naujam gyvenimo tarpsniui, kai iš tėvų namų išsikraustoma studijuoti į kitą miestą, naujiems darbams po atostogų.
2020-08-08

Pasitinkant 2016-uosius: ko trokšta ir ko kitiems linkėjo šalies garsenybės?

Likus vos kelioms akimirkoms iki Naujųjų metų, šalies garsenybės, savo socialiniuose tinkluose, prabilo gerumo perpildytais žodžiais. Ko tikisi ir ko kitiems linkėjo Lietuvos garsenybės 2016-aisiais? Oksana Pikul-Jasaitienė Viena žaviausių šalies šviesiaplaukių Naujuosius metus sutiko saulėtoje Sicilijoje su šeima, savo „Facebook“ paskyroje garsi moteris nepamiršo ir kitų artimų žmonių: „Linkiu, kad Naujais, 2016-aisiais, Jus lydėtų sėkmė, šalia visad būtų meilė, ramybė širdyse karaliautų, kad n...
2016-01-01
Į viršų