šturmas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šturmas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šturmas“.
REKLAMA
Orientavimosi žaidimas „Šturmas“ Velykas pasitiks kardinaliai atsinaujinęs  Orientavimosi žaidimas „Šturmas“ Velykas pasitiks kardinaliai atsinaujinęs

Orientavimosi žaidimas „Šturmas“ Velykas pasitiks kardinaliai atsinaujinęs

Po daugiau nei septynerių metų sėkmingo renginių organizavimo, žinomas visoje šalyje pramoginis automobilių orientavimosi žaidimas „Šturmas“ paskelbė apie esminius pokyčius, kurie bus įgyvendinti jau nuo artimiausio renginio.
2024-03-14
REKLAMA
Atraskite dar nepažintą savo miestą kartu su „Šturmo“ orientavimosi žaidimu ir laimėkite įspūdingus prizus  Atraskite dar nepažintą savo miestą kartu su „Šturmo“ orientavimosi žaidimu ir laimėkite įspūdingus prizus

Atraskite dar nepažintą savo miestą kartu su „Šturmo“ orientavimosi žaidimu ir laimėkite įspūdingus prizus

„Jei jau atrodo, kad savo miestą pažįstate kaip penkis pirštus ir nieko naujo jame atrasti nebegalite – prisijunkite prie „Šturmo“ bendruomenės, – sako daugybę metų pramoginius orientavimosi žaidimus kuriantis Simonas Slabšinskas, – Mūsų dalyviai nuolat stebisi, kad net ir nuo gimimo gyvenantys savo mieste, žaisdami „Šturmą“ vis atranda ir pamato tokių vietelių, apie kurių egzistavimą net neįtarė.
2023-11-22

Ataskaita: FTB ir nacionalinis saugumas deramai neįvertino Kapitolijaus šturmo grėsmės

JAV Senato nacionalinio saugumo ir vyriausybės reikalų komiteto pirmininko teigimu, prieš 2021-ųjų sausio 6-ąją įvykdytą JAV Kapitolijaus šturmą FTB ir nacionalinio saugumo departamentas nesureikšmino arba ignoravo didžiulį kiekį žvalgybinės informacijos.
2023-06-27

JAV žiniasklaida: dėl išpuolio prieš Kapitolijų nuteisti 6 „Oath Keepers“ nariai

Šeši kraštutinių dešiniųjų judėjimo „Oath Keepers“ nariai pirmadienį buvo nuteisti dėl kaltinimų dalyvavus 2021-ųjų sausio 6-ąją tuometinio Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) šalininkų surengtame JAV Kapitolijaus šturme, pranešė žiniasklaida.
2023-03-20
REKLAMA
Penktadienis kitaip: dalyvaujantys „Šturme“ varžysis dėl „Xbox“  Penktadienis kitaip: dalyvaujantys „Šturme“ varžysis dėl „Xbox“

Penktadienis kitaip: dalyvaujantys „Šturme“ varžysis dėl „Xbox“

Jaučiate, kad visos miesto kavinės aplankytos, su draugais visos temos iškalbėtos, o  penktadienis, užuot džiuginęs, kelia nuobodulį? Tuomet dar neatradote „Šturmo“ – didžiausių orientacinių varžybų automobiliais Lietuvoje, kurios vyksta 10 didžiausių šalies miestų vienu metu. Šis žaidimas turi 3 tūkst. žmonių bendruomenę, kuri renkasi kitokį, įdomų, linksmą ir kupiną iššūkių savaitgalio praleidimo būdą su draugais ar kolegomis.
Aktualijos 2023-01-23

Bagdade dvasininko Sadro šalininkai bando šturmuoti parlamentą

Įtakingo Irako dvasininko Moqtados Sadro šalininkai trečiadienį įsiveržė į budriai saugomą Žaliąją zoną sostinėje Bagdade, kur įsikūrę vyriausybės pastatai ir diplomatinės atstovybės, pranešė vienas naujienų agentūros AFP reporteris. Protestuotojai, nusistatę prieš varžovų bloko pasiūlytą kandidatą į premjero postą, bandė šturmuoti parlamentą, bet buvo sustabdyti policijos, paleidusios ašarinių dujų debesis, AFP sakė vienas šaltinis saugumo tarnybose.
2022-07-27

Kazachstano policija: naktį „likviduoti dešimtys“ protestuotojų

Kazachstane policininkai naktį „likvidavo dešimtis“ protestuotojų, bandžiusių šturmuoti administracinius pastatus didžiausiame šalies mieste Almatoje, ketvirtadienį vietos žiniasklaidai pranešė policija. „Praėjusią naktį ekstremistų pajėgos mėgino šturmuoti administracinius pastatus, Almatos miesto policijos departamentą, taip pat vietos policijos komisariatus.
2022-01-06

JAV generalinis prokuroras: atsakomybėn bus patraukti visi Kapitolijaus šturmo kaltininkai

JAV generalinis prokuroras Merrickas Garlandas trečiadienį pažadėjo patraukti atsakomybėn visus asmenis, atsakingus už pernai įvykusį Kapitolijaus šturmą – net tuos, kurių fiziškai ten nebuvo.
2022-01-06

Baltarusijos televizija: dėl riaušių Kapitolijuje ieškomas amerikietis prašo prieglobsčio

Baltarusijos valstybinė televizija vėlai sekmadienį pranešė, kad tyrime dėl riaušių JAV Kapitolijuje figūruojantis amerikietis neteisėtai kirto budriai saugomą šalies sieną ir pasiprašė prieglobsčio. Šalies pagrindinio kanalo „Belarus 1“ teigimu, Evanas Neumannas, kaltinamas prisidėjus prie sausį surengto išpuolio prieš JAV Kapitolijų, rugpjūčio viduryje kirto Ukrainos sieną ir pateko į Baltarusiją. „JAV pilietis prašo prieglobsčio Baltarusijoje.
2021-11-08

JAV paskelbtas terorizmo pavojus

JAV Krašto saugumo departamentas trečiadienį paskelbė visos šalies mastu įspėjimą apie terorizmo pavojų dėl potencialios prieš vyriausybę nusistačiusių vidaus ekstremistų, nenorinčių matyti Joe Bideno prezidentu, grėsmės. Ekstremistai, „padrąsinti“ žmonių gyvybių pareikalavusio JAV Kapitolijaus šturmo, kurį sausio 6 dieną surengę įniršę buvusio prezidento Donaldo Trumpo šalininkai, gali surengti atakų prieš išrinktus pareigūnus ir vyriausybės pastatus, rašoma įspėjime.
2021-01-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų