stonkutė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stonkutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stonkutė“.

Boksininkė Stonkutė tapo Europos vicečempione

Italijoje vykstančiame Europos jaunimo U22 bokso čempionate sidabro medalį iškovojo G. Stonkutė. Tai jau antras G. Stonkutės medalis Europos čempionatuose. 2019 metų jaunimo pirmenybėse lietuvė tapo Europos čempione. Svorio kategorijos iki 75 kg finale G. Stonkutė susitiko su dar daugiau titulų turinčia ruse Anastasija Šamonova. 2018 metais A. Šamonova tapo jaunimo olimpinių žaidynių Buenos Airėse nugalėtoja bei pasaulio ir Europos jaunimo čempione.