Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stella artois“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stella artois“.

Alus D. Britanijoje pabrangs iki 4 svarų už pintą

Iš pradžių šoktelėjo benzino kainos, vėliau – maisto, o dabar atėjo alaus eilė. Jau antrą kartą šiais metais daryklos kelia mėgstamo britų gėrimo kainą, sekmadienį rašo „The Observer“. Kainų kilimą alaus virėjai teisina salyklo, cukraus ir dujų brangimu. Nuo pirmadienio „Stella Artois“, „Beck's“ ir „Tennent's“ rūšies skardinė ar buteliukas  kainuos 3 pensais daugiau. Po dviejų savaičių tiek pat pabrangs „Carling“ ir „Grolsch“ rūšys.
2008-09-14

NBA finalo rungtynėse Majamio "Heat" 101:100 (24:21, 19:30, 27:20, 23:22, 8:7) nugalėjo Dalaso "Mavericks" bei persvėrė serijos iki 4 pergalių rezultatą 3:2.

Italijos lygos finalas: Trevizo "Benetton" po pratęsimo 72:73 nusileido Bolonijos "Climamio", (serija 2:1). R. Šiškauskas – 22 taškai. UEFA Intertoto taurės turnyro I etapas: Vilniaus "Vėtra" namuose 0:1 (0:1) nusileido "Shelbourne" (Airija) vienuolikei. "The Stella Artois Championships" vyrų teniso turnyrą laimėjo australas Lleytonas Hewittas, 6:4, 6:4 įveikęs amerikietį Jamesą Blake`ą. „Le Mano 24 valandų“ ištvermės lenktynes laimėjo „Audi“. Antroje vietoje - „Pescarolo“ komanda.