stefanas peno

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stefanas peno“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stefanas peno“.

„Lietkabelis“ pasirašė sutartį su įžaidėju iš Serbijos

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda turi pirmąjį naujoką – juo tapo įžaidėjas. Vienerių metų sutartis pasirašyta su 24 metų 201 cm ūgio Stefanu Peno. Gynėjas gimė Belgrade tėvo serbo ir gajanietės motinos šeimoje. Dar praėjusiame sezone serbas buvo užsukęs į Lietuvą, bet su Prienų „Labas GAS“ marškinėliais sužaidė vos vienerias Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes ir išvyko į Ispaniją.
2022-07-02

Prienų klubo gretas sustiprino Eurolygos patirties turintis gynėjas

Sezono pradžioje kelio į pergales Lietuvos krepšinio lygoje vis dar ieškanti Prienų „Labas GAS“ komanda sulaukė pastiprinimo. Prie ekipos jungiasi 24 metų 198 cm ūgio gynėjas Stefanas Peno. Serbas nuomos pagrindais atvyksta iš Eurolygos klubo – Berlyno ALBA. Berlyne S. Peno rungtyniauja nuo 2017-2018 m. sezono, kuomet su klubu sudarė ilgalaikį, 3-ejų metų kontraktą, kurį praėjusiais metais pratęsė dar dvejiems metams.
2021-11-17

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.