stefanas haginas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stefanas haginas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stefanas haginas“.

Edgaras Riabko įpusėjus Europos čempionatui – ketvirtas

Kupiškyje tęsiasi Europos F2 vandens formulių čempionatas, o sekmadienį vyks keturios įskaitinės lenktynės. Pirmosiose vienintelis Lietuvos atstovas Edgaras Riabko finišavo penktas, o antrosiose palypėjo laipteliu aukščiau. Bendrojoje įskaitoje, įpusėjus čempionatui, 33 metų kaunietis dalijasi 4–5 pozicijas. Pirmose lenktynėse E. Riabko startavo septintas, tačiau sugebėjo pakilti dviem pozicijomis.
2017-08-20

Oro sąlygos koreguoja Europos čempionato tvarkaraštį

Kupiškyje šeštadienį prasidėjo vandens formulių F2 Europos čempionatas. Oro sąlygos pirmąją dieną pakoregavo varžybų tvarkaraštį – dėl nepalankaus oro visi keturi plaukimai vyks sekmadienį. Šeštadienį sudėtingai kvalifikacija susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui Edgarui Riabko – 33 metų kaunietis pirmas lenktynes pradės septintas. Būtent lietuviui išplaukus į trasą oro sąlygos ėmė blogėti, o kylantis vėjas vertė pilotus mažinti greitį.
2017-08-19

Edgaras Riabko Europos čempionato kvalifikacijoje – septintas

Kupiškyje prasidėjo vandens formulių F2 Europos čempionatas. Sudėtingai kvalifikacija susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui Edgarui Riabko – 33 metų kaunietis pirmas lenktynes pradės 7-as. Užtikrinai trečioje kvalifikacijos dalyje nugalėjo švedas Erikas Edinas – 44,41 sek. Antras startuos norvegas Tobias Munthe-Kaas (44,90 sek.). Trečias liko Stefanas Haginas (44,94 sek.) iš Vokietijos.