stefan koubek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stefan koubek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stefan koubek“.

Zagrebe paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai

Kroatijoje tęsiasi ATP serijos „PBZ Zagreb Indoors” vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų.Trečiadienį sužaisti keturi aštuntfinalio mačai, išaiškinę pirmuosius ketvirtfinalio dalyvius.Tarp aštuonių pajėgiausių turnyro dalyvių pateko ir aštuntąjį reitingą turintis serbas Janko Tipsarevičius, 6:3, 6:7 (4:7), 6:4 įveikęs kroatą Roko Karanusičių.
2008-02-27

Kroatijoje prasidėjo ATP serijos vyrų teniso turnyras

Pirmadienį Kroatijoje prasidėjo ATP serijos "PBZ Zagreb Indoors" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų. jau pirmąją varžybų dieną užfiksuota staigmena - iš kovos pasitraukė ketvirtąjį reitingą turėjęs prancūzas Fabrice`as Santoro. Tiesa, pralaimėjęs belgui Olivieriui Rochusui pirmąjį setą 3:6 ir nusileisdamas antrajame 0:2, prancūzas atsisakė tęsti mačą dėl traumos.
2008-02-26

Atvirojo Australijos teniso čempionato šešioliktfinalyje

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse penktadienį baigėsi dar šeši vienetų varžybų šešiolikfinalio susitikimai. Moterų varžybų šešioliktfinalio barjero įveikti nepavyko 2006 metų turnyro nugalėtojai 28 metų prancūzei Amelie Mauresmo. Aštuonioliktoji pagal reitingą čempionate Prancūzijos tenisininkė 6:3, 4:6, 4:6 pralaimėjo į aštuntfinalį iškopusiai 22 metų korto šeimininkei Casey Dellacquai.
2008-01-18

Prasidėjo antrasis atvirojo Australijos teniso čempionato ratas

Trečiadienį atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20,6 mln. Australijos dolerių, pradėjo antrasis vienetų varžybų ratas. Moterų turnyro favoritė bei pajėgiausia planetos tenisininkė belgė Justine Henin 6:1, 7:5 nugalėjo rusę Olgą Pučkovą bei šešioliktfinalyje susitiks su 25-ąja raketė itale Francesca Schiavone, kuri 6:2, 6:3 sutriuškino vokietę Angeliquę Kerber. Tai buvo jau 30-oji iš eilės Belgijos tenisininkės pergalė kortuose.
2008-01-16

Favoritų pergalės ATP serijos vyrų teniso turnyro Šveicarijoje aštuntfinalyje

Šveicarijoje vykstančiame ATP serijos "Davidoff Swiss Indoors Basel" vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 850 tūkst. eurų, vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko abu favoritai.
2007-10-26

Ispanijoje prasidėjo ATP serijos vyrų teniso turnyras

Pirmadienį Ispanijos sostinėje prasidėjo 48 dalyvių ATP serijos „Mutua Madrilena Masters Madrid“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,082 mln. eurų.
2007-10-15

Antroji Vimbldono diena baigėsi be staigmenų

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antroji varžybų diena baigėsi be staigmenų. Antradienio vakarą buvo sužaisti dar 31 vyrų ir 13 moterų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimų, kuriuose pergales iškovojo ir keli buvę šio turnyro nugalėtojai.
2007-06-27

F.Verdasco užsitikrino vietą tarptautinio teniso turnyro JAV ketvirtfinalyje

JAV tęsiasi "Tennis Channel Open" vyrų teniso turnyras, kuriame dvidešimt keturi tenisininkai aštuoniose grupėse kovoja dėl vietų ketvirtfinalyje.Pirmuoju ketvirtfinalio dalyviu tapo penktąjį reitingą turintis ispanas Fernando Verdasco. Jis trečiadienį 6:1, 5:7, 6:2 nugalėjo Danai`ų Udomchokę iš Tailando ir, iškovojęs antrąją pergalę, tapo 5 grupės nugalėtoju.Kiti ketvirtfinalio dalyviai paaiškės po ketvirtadienį įvyksiančių trečiųjų susitikimų grupėse.
2007-03-01

Favoritas pralaimėjimu pradėjo tarptautinį teniso turnyrą JAV

JAV tęsiasi "Tennis Channel Open" vyrų teniso turnyras, kuriame dvidešimt keturi tenisininkai aštuoniose grupėse pradėjo kovą dėl vietų ketvirtfinalyje. Pralaimėjimu turnyrą pradėjo favoritas bei nugalėtojo titulą ginantis amerikietis Jamesas Blake`as, pirmosios grupės mače 2:6, 4:6 nusileidęs rusui Jevgenijui Koroliovui, kuris nepriklausomai nuo paskutinio grupės mačo jau pasitraukė iš turnyro.
2007-02-28

Paaiškėjo Memfio teniso turnyro finalininkės

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų finale žais turnyro favoritė Shahar Peer iš Izraelio bei septintoji turnyro raketė amerikietė Venus Williams. Penktadienį pusfinalyje Shahar Peer 6:4, 7:5 nugalėjo JAV atstovę Meilen Tu, o Venus Williams 6:3, 6:2 sutriuškino rumunę Raluca Olaru.