stauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stauskas“.

„Baskonia“ prieš mačą su „Žalgiriu“ atleido Stauską

Vitorijos „Baskonia“ komanda atsisakė Niko Stausko paslaugų. Kanadietis į Ispaniją atvyko iš NBA, tačiau šiame sezone jis nepateisino „Baskonia“ komandos vilčių. 26 metų atletas darbo neteko praėjus savaitei po sunkiai suprantamos pražangos, dėl kurios „Baskonia“ pralaimėjo prieš Madrido „Real“ klubą. N. Stauskas debiutiniame Eurolygos sezone rinkdavo po 9 taškus, atkovodavo 2,1 kamuolio ir atlikdavo 1,6 rezultatyvaus perdavimo. Jis NBA sužaidė 335 rungtynes ir ten fiksavo 6,8 taško vidurkį.
2020-02-12

Stauskas palygino NBA ir Eurolygą: vienas skirtumas labai didelis

335 rungtynes NBA sužaidęs ir šiame sezone į Eurolygą persikėlęs Nikas Stauskas palygino šių lygų krepšinį. Vitorijos „Baskonia“ gynėjas teigia, kad Europoje gynyba yra geresnė. „Čia rungtynės yra labai kovingos. Čia daug labiau jaučiu gynybą. Varžovai čia visada tave spaudžia. Puolime nėra labai daug erdvės. Gynyba yra didžiausias skirtumas“, – sakė krepšininkas. N. Stauskas Eurolygoje per penkis sužaistus mačus renka po 9 taškus ir atkovoja 1,6 kamuolio, jis dvitaškius meta 67 proc.
2019-11-12

Iššūkis N. Stauskui: WNBA žaidėja per 5 minutes įmetė 132 tritaškius

Pamenate, kaip lietuvių kilmės Nickas Stauskas neseniai išplatino vaizdo įrašą, kuriame per 5 minutes realizavo per 70 tritaškių? WNBA žaidėja pasirodė kur kas geriau. Atlantos „Dream“ žaidėja Laurie Koehn per 5 minutes sugebėjo įmesti 132 tritaškius. Šį rezultatą jį užfiksavo su įspūdingu 97,8 procentų taiklumu: 132 metimai iš 135 bandymų. Įdomu tai, kad WNBA pirmenybėse krepšininkė pelnydavo vos 1,8 taško, o tritaškius mesdavo 33 proc. taiklumu.
2013-05-12

Lyjant lietui NCAA žaidžiantis lietuvių kilmės N. Stauskas per 5 minutes pataikė 70 tritaškių

Prieš dvi savaites lietuvių kilmės kanadiečio Niko Stausko atstovaujama Mičigano ekipa JAV studentų lygos (NCAA) finale 76:92 nusileido Luisvilio „Cardinals“ krepšininkams. Šiek tiek pailsėjęs nuo krepšinio N.Stauskas vėl grįžta į treniruotes ir neseniai patalpino vaizdo įrašą, kuriame įspūdingai meta iš trijų taškų zonos. Lyjant lietui gynėjas realizavo 70 tolimų metimų iš 76 bandymų ir visą tai padarė per 5 minutes.
2013-04-25

Lietuvių kilmės N. Stauskui nepavyko triumfuoti NCAA čempionato finale

Lietuvių kilmės kanadiečio Niko Stausko atstovaujama Mičigano „Wolwerines“ komanda JAV studentų lygos (NCAA) finale 76:82 (38:37, 38:45) nusileido Luisvilio „Cardinals“ krepšininkams. Gynėjas aikštėje praleido 19 minučių, pasižymėjo 3 taškais (1/2 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, suklydo 1 bei prasižengė 3 kartus. Trey‘us Burke‘as pelnė 24, Spike‘as Albrechtas – 17, Glennas Robinsonas trečiasis ir Timas Hardaway‘us jaunesnysis – po 12 taškų.
2013-04-09

ESPN žurnalistas: N. Stauskas šių metų NBA naujokų biržoje galėtų būti pasirinktas antrajame, kitąmet – pirmajame rate

Dvigubą Kanados ir Lietuvos pilietybę turinčiam lengvajam krašto puolėjui Nikui Stauskui numatoma vieta šių arba kitų metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje. 19 metų 198 cm ūgio krepšininkui ESPN žurnalistas Chadas Fordas šiemet numato vietą antrajame biržos rate. Kitąmet, pasak amerikiečio, N.Stauską galėtų pasirinkti ir pirmajame rate.
2013-04-08

NCAA stebinantis lietuvių kilmės N. Stauskas – būsimas rinktinės A. Macijauskas?

Į Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) studentų lygą (NCAA) su griausmu šiemet įsiveržė 19-metis Mičigano universiteto pirmakursis Nikas Stauskas. Lietuvių kilmės krepšininkas ESPN apžvalgininkų apibūdinamas kaip vienas iš geriausių šio sezono naujokų. Itin taiklią ranką turinčiam Kanadoje gimusiam gynėjui nedrąsiai ir galbūt kiek per anksti prognozuojama vieta ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). 198 cm ūgio krepšininkas pasižymi itin geru pataikymu iš trijų taškų zonos.