statys šedbaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „statys šedbaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „statys šedbaras“.

Margaritai Drobiazko – Šedbaro kirtis: dėl siekio pasirodyti Sočyje siūlo atimti Lietuvos pilietybę

Nepaisydama Rusijos sukelto karo Ukrainoje garsi Lietuvos šokėjų ant ledo pora – Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko ketina dalyvauti jau antradienį Sočyje prasidėsiančiose vyksiančiuose „Gulbių ežero“ pasirodymuose. Smerkdamas šį sportininkų žingsnį Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Statys Šedbaras iškėlė M. Drobiazko pilietybės klausimą.

Parlamentarai - už administracinio teismo reformą

Tėvynės sąjungos frakcija Seime nutarė paremti Teismų įstatymo nuostatas, kurios leis piliečiams ir juridiniams asmenims skųsti Vyriausiojo administracinio teismo sprendimus kasacine tvarka Lietuvos Aukščiausiajam Teismui. Tai Lietuvos radijui pareiškė Tėvynės sąjungos prezidiumo narys, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės instituto direktorius Statys Šedbaras.„Tėvynės sąjungos frakcija svarstė šią idėją ir dauguma, jei ne absoliuti dauguma, narių pasisakė už tokios galimybės įvedimą.

Parlamentarai remia administracinio teismo reformą

Tėvynės sąjungos frakcija Seime nutarė paremti Teismų įstatymo nuostatas, kurios leis piliečiams ir juridiniams asmenims skųsti Vyriausiojo administracinio teismo sprendimus kasacine tvarka Lietuvos Aukščiausiajam Teismui. Tai Lietuvos radijui pareiškė Tėvynės sąjungos prezidiumo narys, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės instituto direktorius Statys Šedbaras. „Tėvynės sąjungos frakcija svarstė šią idėją ir dauguma, jei ne absoliuti dauguma, narių pasisakė už tokios galimybės įvedimą.
Į viršų