stars

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stars“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stars“.

Įgijęs komandos pasitikėjimą Dainius Zubrus kuklinosi ant ledo

Penktosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas namuose 17,5 tūkst.
2016-05-08

NHL Vakarų konferencijos lyderis iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

Trisdešimt septintą pergalę 57–osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos lyderis Dalaso „Stars“ (79 tšk.) klubas. Pirmadienį „Stars“ ledo ritulininkai svečiuose, stebint 17,1 tūkst. žiūrovų, 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) per pratęsimą įveikė septintojoje pozicijoje Vakaruose esančią Nešvilio „Predators“ (62 taškai) komandą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.
2016-02-16

Monrealio „Canadiens“ tapo vienvaldžiais NHL Rytų konferencijos lyderiais

Penkioliktą pergalę 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo, vienvalde šešiolikos komandų Rytų konferencijos lydere tapo ir taškais (po 32) absoliutų čempionato lyderį Dalaso „Stars“ klubą pasivijo Monrealio „Canadiens“ ekipa. Penktadienį svečiuose 15,1 tūkst.
2015-11-21

„Dallas Stars“ ledo ritulininkai NHL čempionate pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „Dallas Stars“ komanda svečiuose 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) pralaimėjo „Colorado Avalanche“ ledo ritulininkams ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės. 34-erių metų „Avalanche“ vartininkas Žanas Sebastjanas Žigeras (Jean-Sebastien Giguere) atrėmė visus 24 varžovų metimus. Tai buvo jo 25-osios „sausos“ rungtynės per visą karjerą. „Stars“ (18 rungt./22 tšk.) Vakarų konferencijoje užima penktąją, o „Avalanche“ (20 rungt.
2011-11-19

„Stars“ ledo ritulininkai tapo Vakarų konferencijos lyderiais

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį „Dallas Stars“ komanda svečiuose 5:2 (3:1, 2:0, 0:1) įveikė „Carolina Hurricanes“ ledo ritulininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jamie Bennas (20, 38 min.
2011-11-07

D. Zubraus komanda pralaimėjo Vakarų konferencijos lyderiams

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate šeštadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) pralaimėjo Vakarų konferencijos lyderiams „Dallas Stars“ ledo ritulininkams. Vienintelį įvartį svečiams pelnė čekas Petras Sikora (Petr Sykora). 17 min. 36 sek. žaidęs D. Zubrus trečiajame kėlinyje dviem minutėms buvo pašalintas iš aikštės.
2011-10-30

NHL lyderiai nusileido Dalaso „Stars“ ekipai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse pirmadienį absoliuti lyderė „New York Rangers“ komanda namuose 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) nusileido „Dallas Stars“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę. Sužaidus vos 58 sek., Markusas Naslundas išvedė Niujorko klubą į priekį, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Brendenas Morou (26 min.
2008-10-21

Stenlio varžybų konferencijos finale - antroji „Red Wings“ pergalė

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse Detroito „Red Wings“ klubas šeštadienį namuose 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) įveikė Dalaso „Stars“ ekipą ir pirmauja serijoje 2:0. Pirmąjį susitikimą ketvirtadienį „Red Wings“ ledo ritulininkai laimėjo 4:1 (2:0, 2:1, 0:0). Po įvartį nugalėtojams pelnė Darenas Helmas ir Henrikas Zetterbergas.
2008-05-11

Trečioji „Flyers“ pergalė NHL Rytų konferencijos pusfinalyje

Trečią pergalę ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Filadelfijos „Flyers“ klubas.
2008-05-01

Antrasis Stenlio taurės savininko pralaimėjimas NHL atkrintamosiose varžybose

Antrą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje patyrė Stenlio taurės savininkas Anahaimo „Ducks“ klubas, kuris šeštadienį namuose 2:5 (0:1, 2:1, 0:3) turėjo pripažinti Dalaso „Stars“ ledo ritulininkų pranašumą.