Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stalo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stalo“.

Stalo žaidimų kolekcionierius: „Jei lėktuvas kris, bet mano žaidimai bus su manimi – aš mirsiu laimingas“

32 metų šiaulietis Justas Skurvidas pasakoja, kad jau vaikystėje jautė polinkį kolekcionuoti. Kolekcionavo jis daug ką: kamštelius, monetas, įvairius ženkliukus, tačiau tik suaugęs suprato, kad jo „Šventasis Gralis“ yra stalo žaidimai. „Šitas hobis man padeda išpildyti ir norą pažaisti, ir tuo pačiu kolekcionuoti“ , – sako Justas. Kokie yra tavo pirmi prisiminimai su stalo žaidimais? Mano patys seniausi prisiminimai jau yra tie, kuriuose aš žaidžiu.
66
2022-06-14

Lietuvos jaunių rinktinė Pasaulio stalo futbolo čempionate iškovojo aukso medalį

Šį savaitgalį vykstančiame Pasaulio stalo futbolo čempionate, Austrijoje, Lietuvos jaunių rinktinė iškovojo auksą. Video reportaže tiesiai iš įvykio vietos apie šį čempionatą ir lietuvių pasirodymą pasakoja vienas iš stalo futbolo Lietuvoje pradininkų, stalo futbolo klubo „Foosin“ įkūrėjas Simonas Jakubauskas. Šiais metais pirmą kartą Pasaulio stalo futbolo čempionate lietuviai dalyvavo su pilnos sudėties vyrų, moterų ir jaunių rinktinėmis.
2014-07-13

Lietuvos stalo tenisininkės pralaimėjo ukrainietėms

Europos stalo teniso čempionato atrankos varžybų antrojo pagal pajėgumą "Challenge" diviziono paskutiniajame, penktajame, mače A grupėje antradienį Lietuvos rinktinė Vilniuje 2-3 nusileido dar prieš šį susitikimą kelialapį į aukštesnį divizioną užsitikrinusiai Ukrainos komandai. Abu taškus mūsų šalies rinktinei pelnė 25-erių metų Lina Misikonytė.
2013-03-13

Stalo tenisininkė E. Stuckytė išplėšė pergalę Ispanijoje

Atvirojo Ispanijos stalo teniso čempionato, kurio prizų fondą sudaro 30 tūkst. JAV dolerių, atrankos varžybų penktosios grupės trečiajame mače ketvirtadienį lietuvė Eglė Stuckytė (362-oji pasaulio raketė) 4-3 (8:11, 7:11, 11:3, 8:11, 11:7, 11:8, 11:4) įveikė ispanę Paulą Bueno (489). Lietuvos stalo tenisininkė, kuriai sausio 22 dieną sukaks 22-eji, atsiliko 1-3, tačiau po to laimėjo tris setus ir šventė pergalę. E. Stuckytė, surinkusi 5 taškus iš 6 galimų, penktojoje grupėje užėmė antrąją vietą.
2013-01-18

10 populiariausių vietų seksui darbe (N-18)

Seksas darbe viso labo audringos vaizduotės padarinys ar realus nuotykis? Pripažinkime, skamba nelabai įtikinamai, nors apie romanus, užsimezgusius darbe, kalbama ne tik įvairių įstaigų kolektyvuose, bet taip pat rašoma laikraščiuose, be to, panašaus pobūdžio scenarijų gausu ir Holivudo filmuose. Bet ar seksas darbe išties egzistuoja? Šį nežinios šydą parūpo praskleisti australų mokslininkams.
2012-10-20

Stalo tenisininkė E. Stuckytė Europos čempionate pateko į pagrindines varžybas

Danijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų atrankos varžybų antrajame etape ketvirtadienį lietuvė Eglė Stuckytė (344-oji pasaulio raketė) 3-2 (10:12, 12:10, 11:6, 9:11, 11:7) įveikė slovėne Janą Tomazini (261) ir pelnė kelialapį į pagrindines varžybas. 21-erių metų Lietuvos stalo tenisininkė pirmajame atrankos etape dvi pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir 4 grupėje užėmė antrąją vietą.
2012-10-18

Stalo tenisininkė I. Venslavičiūtė Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Danijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų atrankos varžybų 17 grupės ketvirtajame mače ketvirtadienį lietuvė Ieva Venslavičiūtė 3-2 (8:11, 4:11, 18:16, 11:9, 11:9) įveikė baltarusę Alioną Dubkovą (189-oji pasaulio raketė). Dvi pergales iš keturių galimų iškovojusi 21-erių metų lietuvė 17 grupėje užėmė trečiąją vietą ir nepateko į kitą etapą.
2012-10-18

Stalo tenisininkė E. Stuckytė Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Danijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų atrankos varžybų trečiajame mače 4 grupės trečiajame mače ketvirtadienį lietuvė Eglė Stuckytė (344-oji pasaulio raketė) 3-0 (11:6, 11:6, 11:8) nugalėjo škotę Corinna Whitaker (944). Dvi pergales iš trijų galimų iškovojusi 21-erių metų lietuvė 4 grupėje užėmė antrąją vietą. 17 grupėje lietuvė Ieva Venslavičiūtė 3-0 (11:6, 11:5, 11:9) įveikė Henrietta Nielsen iš Farerų salų ir iškovojo pirmąją pergalę.
2012-10-18

Stalo tenisininkas T. Mikutis Europos čempionate pralaimėjo po atkaklios kovos

Trečiadienį Danijoje prasidėjusio Europos stalo teniso čempionato vyrų vienetų atrankos varžybų pirmajame mače 15-ojoje grupėje Lietuvos atstovas Tomas Mikutis (ITTF reitingas 318) 2-3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:5, 9:11) nusileido vengrui Danieliui Košibai (Daniel Kosiba, 185). Mačas truko net 39 minutes.
2012-10-17

Stalo tenisininkė E. Stuckytė įveikė 275-ąją pasaulio raketę

Trečiadienį Danijoje prasidėjusio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų varžybų atrankos varžybų ketvirtojoje grupėje Lietuvos atstovė Eglė Stuckytė (ITTF reitingas 344) 3-2 (3:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:5) įveikė rusę Jekateriną Gusevą (275). 21-erių metų lietuvė trečiadienį dar susitiks su vokiete Sabina Vinter (Sabine Winter, 118), o ketvirtadienį - su škote Korina Viteker (Corinna Whitaker, 944). Kita 21-erių metų lietuvė Ieva Venslavičiūtė 17-ojoje grupėje 1-3 (5:11, 11:8, 4:11, ...