Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stade louis ii“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stade louis ii“.

Pepui „Man City“ – didesnis iššūkis nei „Barca“ ar „Bayern“

„Man tai didžiulis iššūkis. Jį priimu. Noriu pamatyti save įvykdantį visus tikslus“, – sakė „Manchester City“ (Anglija) treniruojantis Pepas Guardiola. Ispanas priduria, kad jam tai didesnis iššūkis nei darbas „Barcelona“ (Ispanija) ar Miuncheno „Bayern“ (Vokietija). „Jei „Barca“ ir „Bayern“ nelaimi, tai būna didžiulė katastrofa. Čia aš taip nemanau, bet yra taip pat. Vis dėlto, Mančesteryje man reikia daugiau laiko. Skirtingai nei Barselonoje ar Miunchene, – kalbėjo P. Guardiola.
2017-03-18

Prancūzijos ir Italijos futbolo čempionatuose pergales iškovojo favoritai

Antradienį Prancūzijoje „Ligue 1“ buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi „Monaco“ ir „Marseille“ ekipos. „Stade Louis II“ stadione susirinkę žiūrovai pamatė tai ko ir tikėjosi. Jų palaikoma „Monaco“ ekipa namuose rezultatu 2:0 (1:0) šventė pergalė prieš 13-oje vietoje esančius „Bastia“ futbolininkus. Pirmasis įvartis krito 35-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus pasiuntė Francois Modesto. 67-ąją minutę pergalę įtvirtino Bernardo Silva.