stabaek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stabaek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stabaek“.

„Ekrano“ futbolininkai pralaimėjo „Stabaek“ ekipai

Lietuvos futbolo čempionas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Ispanijoje penktadienį 1:4 (0:2) pralaimėjo „Stabaek“ (Ispanija) ekipai. Vienintelį įvartį Panevėžio komandai rungtynių pabaigoje pelnė Mantas Savėnas. Antrojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo pašalintas „Ekrano“ žaidėjas Aurimas Kučys.
2012-02-18

Latviai – per žingsnį nuo Čempionų lygos grupių varžybų

Po vakar sužaistų atsakomųjų UEFA Čempionų lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių paaiškėjo visi penkiolika klubų, kurie pateko į paskutinį atrankos etapą. Tarp laimingųjų – ir Latvijos čempionai FK „Ventpils“ futbolininkai, kurie sugebėjo iš tolimesnė kovos eliminuoti praėjusių metų staigmeną Borisovo BATE ekipą iš Baltarusijos.
2009-08-06

UEFA Čempionų lygoje – puikus Latvijos ir Estijos ekipų žaidimas

Vakar Europos futbolo stadionuose buvo sužaista dvylika UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo mačų. Juose sėkmė daugiausiai lydėjo aikščių šeimininkus, o puikius rezultatus pasiekė ir Latvijos bei Estijos komandos. Latvijos stipriausia komanda FK „Ventspils“ namuose 78 minutes nesugebėjo pralaužti Liuksemburgo atstovų „Dudelange“ futbolininkų gynybos, bet paskui per 8 minutes (79, 86 ir 87 min.
2009-07-16

UEFA taurės turnyre – lietuviškų klubų nesėkmės

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 30 UEFA taurės turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių. Jau pranešėme, kad Zalcburge pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo Marijampolės „Sūduva“, bet jai to neužteko, kad pratęstų kovą dėl prestižinio trofėjaus, nes pirmajame mače buvo pralaimėjusi net 1:4. Ne ką geriau pasisekė ir klubams, savo gretose turintiems lietuvių - iš UEFA taurės varžybų buvo priversti pasitraukti tiek Tomo Radzinevičiaus Libereeco „Slovan“, tiek Tomo Tamošausk...
2008-08-29

UEFA taurėje – E.Česnauskio įvartis ir sensacinga „Manchester City“ nesėkmė

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 31-os UEFA taurės antrojo atrankos etapo rungtynės, kuriose iš viso pelnyti net 82 įvarčiai ir užfiksuota nemažai netikėtų rezultatų. Kaip jau buvo pranešta, nepasisekė Marijampolės „Sūduvai“, kuri namuose be rimtesnių argumentų 1:4 pasidavė Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.
2008-08-15

UEFA taurėje turnyre „Sūduvos“ laukia akistata su „Salzburg“ ekipa

Penktadienį Šveicarijos mieste Nione ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos vicečempionei Marijampolės „Sūduvai“ antrajame UEFA taurės varžybų atrankos etape rugpjūčio 14 ir 28 dienomis teks suremti ginklus su Austrijos atstove „Salzburg“ vienuolike. Tuo tarpu Vilniaus „Vėtros“ skriaudikams Stavangerio „Viking“ futbolininkams burtai buvo gailestingesni ir lėmė suomių „Honko Espoo“ klubą.
2008-08-01

A.Veličkos klubas Norvegijoje prarado taškus

Du taškus Norvegijos futbolo čempionato vienuoliktojo turo mače prarado septintąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Andriaus Veličkos Stavangerio „Viking“ (16 tšk.) klubas, šeštadienį rungtynes svečiuose su ketvirtojoje pozicijoje esančia Oslo „Lyn“ ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0). Lietuvis, kuris liepos mėnesį pereis į Glazgo „Rangers“ (Škotija) komandą, šiame mače žaidė nuo 82-os minutės. Svečiai rungtynėse pirmavo po Jone‚o Samuelseno (22 min.
2008-06-29

A. Veličkos klubas šventė pergalę Norvegijoje

Penktą pergalę Norvegijos futbolo čempionato dešimtojo turo mače iškovojo bei į šeštąją vietą iš devintosios keturiolikos komandų turnyre pakilo Andriaus Veličkos Stavangerio „Viking“ (15 tšk.) klubas, sekmadienį namuose 2:0 (0:0) įveikęs trečiojoje pozicijoje esančius Glimto „Bodo“ (17 tšk.) ekipą. Lietuvis žaidė visas rungtynes. Įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolai Stokholmas (58 min.) ir Borre`as Steenslidas (81 min.). Norvegijos futbolo čempionate pirmauja „Stabaek“ (24 tšk.
2008-06-09

A. Veličkos komanda Norvegijoje neatsilaikė prieš „Rosenborgą“

Penktąjį pralaimėjimą Norvegijos futbolo čempionato devintojo turo mače patyrė ir į devintą vietą keturiolikos komandų turnyre nukrito Andriaus Veličkos Stavangerio „Viking“ (12 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose 0:2 (0:1) nusileidęs į penktąją vietą pakilusiai Trondheimo „Rosenborg“ (13 tšk.) vienuolikei. Lietuvis žaidė visą susitikimą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Steffenas Iversenas (58 min. iš 11 m baudinio) ir Marekas Sapara (86 min.
2008-06-02

A. Velička Norvegijos futbolo pirmenybių rungtynėse buvo įspėtas

Antrąjį pralaimėjimą Norvegijos futbolo čempionato penktojo turo mače patyrė ir į ketvirtą vietą keturiolikos komandų turnyre nukrito Andriaus Veličkos Stavangerio „Viking“ (9 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 2:3 (0:3) nusileidęs į antrąją poziciją pakilusiai Oslo „Valerenga“ (10 tšk.) vienuolikei. Visą susitikimą žaidęs lietuvis antrajame kėlinyje (71 min.) buvo įspėtas.