ssangyong

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ssangyong“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ssangyong“.

Paskutiniai mohikanai: kas antras renkasi SUV, bet klasikinių visureigių lieka vis mažiau

„DataCenter“ duomenimis, 2023 metais Baltijos šalyse kas antras (51 proc.) parduotas naujas automobilis turėjo visureigio arba vadinamąjį SUV kėbulą. Pagal populiarumą šio tipo modeliai daugiau nei triskart pranoko antroje vietoje likusius hečbekus (15 proc.). Paradoksalu, tačiau panaši tendencija jau apie dešimtmetį vyrauja visoje Europoje, nors didžioji dauguma jos gyventojų važinėja asfaltuotais didmiesčių keliais.
2024-03-05

Lietuvos rinkoje nori įsitvirtinti korėjietiškų automobilių gamintojas „KGM“: kokia iš jo nauda vartotojui?

Kaip ir kitose verslo šakose, automobilių pramonėje prekių ženklų keitimas ar atnaujinimas yra ganėtinai įprastas dalykas. Tiesa, vieni tai daro, pavyzdžiui, norėdami pamiršti nuodėmingą praeitį, kiti – pademonstruoti pažangą. Bet kuriuo atveju, srityje, kurioje konkurencija itin arši, o vairuotojų poreikiai sparčiai kinta, atsinaujinimas tampa ypač svarbia priemone, padedančia išlikti aktualiam ir išlaikyti konkurencinį pranašumą.
2024-01-26

Pikapai ir visureigiai grįžta į „Lietuvos metų automobilį: „Metų 4x4“ nominacijoje ne tik populiarūs SUV

Naujų automobilių rinkoje nykstant tikriesiems visureigiams ir populiarėjant didesnio pravažumo krosoveriams bei SUV, „Lietuvos metų automobilio“ konkurse nebeliko Metų visureigio nominacijos. Ją pakeitė labiau į visų varančiųjų ratų pavaros galimybes nei į kėbulo tipą ar pravažumą orientuota „Metų 4x4“ nominacija. Ironiška, tačiau šiemet į konkursą tikrieji bekelės monstrai sugrįžo.
2023-11-22

Pikapai ir visureigiai grįžta į „Lietuvos metų automobilį: „Metų 4x4“ nominacijoje ne tik populiarūs SUV

Naujų automobilių rinkoje nykstant tikriesiems visureigiams ir populiarėjant didesnio pravažumo krosoveriams bei SUV, „Lietuvos metų automobilio“ konkurse nebeliko Metų visureigio nominacijos. Ją pakeitė labiau į visų varančiųjų ratų pavaros galimybes nei į kėbulo tipą ar pravažumą orientuota „Metų 4x4“ nominacija. Ironiška, tačiau šiemet į konkursą tikrieji bekelės monstrai sugrįžo.
2023-11-22

Klasikiniai visureigiai: nykstanti rūšis ar vis dar reikalingi lietuviams?

„Lietuvos metų automobilio“ rinkimuose šiemet – permainos. Pirmą kartą konkurso istorijoje geriausiojo vardas bus suteiktas net trims skirtingų kainų grupių modeliams. Rinkimus organizuojantis Lietuvos žurnalistų autoklubas nusprendė, kad visi 30 konkurso dalyvių bus suskirstyti į tokias kainų grupes: iki 39 999 eurų, nuo 40 tūkst. iki 59 999 eurų ir virš 60 tūkst. eurų. Kainų viduriuko grupėje įsitaisė devyni modeliai, tačiau vienas iš jų šiame būryje gerokai išsiskiria.
2023-11-14

To dar nebuvo: vestuvines sukneles pristatė itin neįprastoje aplinkoje

Antradienio vakarą viename sostinės automobilių salonų dizainerė Inga Miltienienė pristatė 2018-iesiems skirtą nuotakų suknelių kolekciją. Mados srityje jau beveik 20 metų dirbanti kūrėja sako, kad vestuvinė suknelė yra ypatingas drabužis, nuotakai kartais tampantis net svarbesnis už pačią šventę. „Juk šis rūbas sukelia ypatingas emocijas, prisiliesdama prie jo atsiradimo patiriu ir kartu su nuotaka išgyvenu jos jaudulį, laimę, šventės laukimo jausmą.
2018-03-13

Vilniaus rajone moteris su dviem mažamečiais pateko į baisią avariją: vaikai – ligoninėje

Šeštadienio vakarą, po 21 val., Vilniaus rajone į avariją pateko moteris su dviem mažamečiais vaikais. Moters vairuojamas „SsangYong“ automobilis nulėkė nuo važiuojamosios kelio dalies į griovį ir vertėsi. Moteris atsipirko tik sumušimais, mažiau pasisekė jos vaikams. Pirminiais duomenimis, 7 metų berniukas ir mergaitė patyrė rimtesnių sužalojimų. Dviem greitosios pagalbos automobiliais vaikai skubiai išvežti į Santariškių klinikas. Trumpai apklausta moteris išvyko paskui nukentėjusius vaikus.
Kriminalai 2017-07-08

Kaune atidarytas „Autofortas motors“ automobilių centras

Kaune, 9-ojo Forto gatvėje 47, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidarytas inovatyvus automobilių centras. „Autofortas motors“ atstovauja keturių skirtingų gamintojų automobilius – „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“ ir „Ssangyong“. Autosalonas duris klientams oficialiai atveria gegužės 19-ąją. „Džiaugiamės galėdami Kaunui ir visai Lietuvai pristatyti šią iniciatyvą, gimusią iš ilgamečio darbo, patirties rinkoje ir natūraliai subrendusio noro plėstis.
2017-05-18

Automobiliai - dinozaurai : Modeliai, kurių gamyba truko ilgiau nei 10 metų

Per pastaruosius trisdešimt metų vieno modelio gamybos laikotarpis sutrumpėjo kelis kartus. Jeigu ankščiau viena modelio karta gamyboje galėdavo išbūti 8 ar 9 metus, tai dabar vieno modelio vidutinė gyvenimo trukmė siekia 6 - 7 metus.  Vis dėlto, ne visi gamintojai pasiduoda automobilių pramonėje vyraujančioms tendencijoms. Kai kurie gamintojai atranda savyje drąsos ir keletos modelių gamybos laikotarpį pratęsia net iki 10 ar 12 metų.
2016-09-01

„JMA centre“ pristatytas naujasis „Tivoli“ ir kiti „SsangYong“ modeliai

Iki šiol prekiavusi tik „Subaru“ automobiliais, bendrovė „JMA centras“ išplėtė atstovaujamų gamintojų ratą ir rudenį pasitiko, tapusi oficialiu „SsangYong Motor“ atstovu Lietuvoje.
2015-09-10
REKLAMA
REKLAMA

„SsangYong“ sugrįžta į Lietuvą

2015 m. rugsėjį Lietuvos vairuotojams bus oficialiai pristatytas dar vienas gamintojas. Tai Pietų Korėjos kompanija „SsangYong Motor“(išvertus iš korėjiečių kalbos pavadinimas reiškia „Du drakonai“). Kompanija „SsangYong Motor“ – seniausia automobilių gamintoja Pietų Korėjoje. Nuo pat pradžių itin daug dėmesio buvo skiriama padidinto pravažumo visais ratais varomiems visureigiams. Jie buvo kuriami darbui sunkiomis sąlygomis ir pasižymėjo patikimumu, ilgaamžiškumu bei praktiškumu.
2015-09-01

Ssangyong bandys pakeisti savo įvaizdį su naujuoju konceptu

Visureigių ir padidinto pravažumo automobilių gamintoja Ssangyong, Ženevos automobilių parodoje pristatys naują konceptą, kuriuo pabandys pakeisti nusistovėjusį markės įvaizdį.  Pripažinkime, tačiau iki šiol Ssangyong automobiliai turėjo vieną, labai didelį problemą. Pietų Korėjoje gaminami automobiliai atrodė kaip prastai pastatytas tvartas. Supratę savo klaidą, kompanijos specialistai nusprendė daugiau neeksperimentuoti ir kurti automobilius, kuriuos žmonės tikrai norėtų įsigyti.
2014-02-07

Keistuolis laukiantis pripažinimo

Ką jūs žinote apie „SsangYong" markės automobilius? Turbūt žinote, jog ji gamina visureigius, kadaise naudojo „Mercedes Benz" variklius ar ne? Vis dėlto daugeliui šie automobiliai asocijuojasi su baidyklėmis ir kaliausėmis plyname bulvių lauke. Nors „SangYong" markės atstovai teigdavo, jog nori išsiskirti iš pilkos masės, tačiau mūsų nuomone, kompanija tikrai pradėjo ne nuo to galo.
2013-05-01

Ženevos automobilių parodos gidas : O - S

Jau netrukus, viename didžiausių Šveicarijos miestų, prasidės didžiausią pasaulyje naujų automobilių paroda. Ženevos mieste prasidėsianti automobilių paroda įvyks jau net 83 kartą. Paroda savo duris žurnalistams atvers Kovo 4 dieną.
2013-02-28

„SsangYong“ pateikė vieno bjauriausių automobilių pasaulyje įpėdinio eskizus

Jei manote, kad „Fiat Multipla“ yra labiausiai nevykęs automobilių dizainerių kūrinys, turbūt dar neatkreipėte dėmesio į didžiulį „SsangYong“ vienatūrį „Rodius“. Šių automobilių mūsų keliuose nėra daug, tačiau tauta ne vienuose bjauriausių į pirmąjį penketuką patenkančiam automobiliui netgi sukūrė su iš jo pavadinimo ir vieno slaviškos kilmės žodžio sulipdytą apibūdinimą.
2013-01-30

„SsangYong“ bandymas pritraukti pirkėjus – „raumeningas“ kabrioletas?

Kovo mėnesį vyksiančioje 82-oje Ženevos automobilių parodoje „SsangYong“ pristatys naują „XIV-2“ kabrioletą. Šis modelis yra praėjusių metų Frankfurto automobilių parodoje demonstruoto „XIV-1“ koncepto pamaina, taigi galima spėti, kad korėjiečiai iš tiesų rengia šį keistą automobilį serijinei gamybai.
2012-02-14
Į viršų