splash brothers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „splash brothers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „splash brothers“.

Trijų lietuvių indėlis – septyni taškai

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, Lietuvos laiku, NBA lygoje žaidė trijų lietuvių komandos. Domantas gavo pasireikšti Domanto Sabonio atstovaujama Oklahomos Sičio „Thunder“ svečiuose 89:104 neprilygo Dalaso „Mavericks“. „Thunder“ pirmosiomis minutėmis pirmavo (7:2), bet tada šeimininkai rezultatą išlygino (9:9) ir daugiau vargo neturėjo. Dalaso krepšininkai buvo priekyje kone visų likusių rungtynių metu.
2017-03-06

NBA – prastas vakaras „Splash Brothers“, „Bulls“ ir „Suns“ pergalės

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“. „Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22 „Bulls“ namie laimėjo 94:87. Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51. Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvė...