southwest

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „southwest“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „southwest“.

Netikėtas atradimas lėktuve: keleivis įsitaisė rankinio bagažo daiktadėžėje

Lėktuvo daiktadėžėse telpa įvairiausių formų ir dydžių bagažas, keistas paltas ar du, keli neapmuitinamų prekių maišeliai, nemažai dulkių ir... keleiviai? Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „TikTok“ buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame, atrodo, užfiksuotas „Southwest Airlines“ skrydžio keleivis, žvelgiantis į apačią iš daiktadėžės vidaus. Vaizdo įrašas greitai išplito socialiniuose tinkluose, nors atrodo, kad originalus „TikTok“ įrašas jau ištrintas.
2024-05-22

Dėl gilios iškirptės „Playboy“ modelio vos neišlaipino iš lėktuvo: teko prisidengti

Įspūdingų kūno formų keleivė susidūrė su rimta problema – lėktuvo įgula paprašė ją pridengti krūtinę arba palikti orlaivį. Ši istorija įvyko anapus Atlanto, JAV skrydžių bendrovės „Southwest“ lėktuve, kuris skrido iš Dallaso į Tulsą. Tačiau prieš skrydį palydovai turėjo rimtų priekaištų 26 metų keleivei Eve J Marie – anot įgulos narių, moters palaidinė yra pernelyg atvira ir tinkamai neuždengia įspūdingo dydžio krūtinės.
2021-02-07

JAV pagrasinta susprogdinti du lėktuvus

  Policija Atlantos oro uoste apieškojo du lėktuvus po grasinančių pranešimų juos susprogdinti, praneša bbc.com. Apie tai informavo JAV pareigūnai. Oro uosto atstovas Reese McCranie pranešė, kad grasinimai buvo skirti Delta ir Southwest skrydžiams iš Portlando ir Milvokio. Abu lėktuvai buvo saugiai nutupdyti ir evakuoti.  Du JAV naikintuvai palydėjo lėktuvus į Hartsfieldo-Jaksono tarptautinį oro uostą. Lėktuvus apieškojus, juose sprogmenų nerasta.
2015-01-25

Pilotus apakino striptizo klubo šviesos

Dallaso mieste,  JAV, striptizo klubo šviesos kelia pavojų lėktuvo pilotams, rašo „news.com.au“. Apie lazerio žybsnį –situaciją, kuomet lazerio spindulys apakina piloto kabinoje esančius asmenis  kontrolės bokšteliui pranešė oro linijų „Soutwest“ pilotai.
2010-09-02

Pilotai - irgi žmonės, arba Kam gi nepasitaiko?

Visi mes esame žmonės, o tai reiškia, jog galime ir suklysti. Ne išimtis ir lėktuvo pilotai - regis pastaruoju metu jie stengiasi patvirtinti, jog jie nėra „ginkluoti“ geležiniais nervais ir net ir jiems pasitaiko klaidų. Ačiū Dievui, daugelis jų labai komiškos nei pavojingos. 1. Kam patinka nuolatinis: „nusisekite diržą ir nusiaukite batus“ spektaklis praeinant oro uosto apsaugą? Nepatinka jis ir pilotams.
2009-11-06

Seksualiausios oro linijų reklamos

Mes jau pripratome, jog oro linijos mus stengiasi suvilioti neįsivaizduojamų nuolaidų, kurios pradingsta vos sumokėjus papildomus mokesčius, pažadais. Tačiau, kovodamos dėl klientų dėmesio jos gali dar daugiau: aprėdyti palydoves seksualiais apdarais, nurengti pilotus, stiuardus ir net kompanijos vadovus, ir visą tai pagardinti jumoro žiupsneliu. Pateikiame labiausiai provokuojančias avialinijų reklamas, prieš kurias nublanksta net „Ryanair“ kalendorius su pusnuogėmis playdovėmis.
2009-10-13

JAV lietuviai kviečiami palaikyti „Lietuvos rytą“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų prieš sezoną laukia dvikova su neeiliniais varžovais. Oklende (Kalifornija) spalio 21 dieną triskart Lietuvos krepšinio lygos čempionai sužais ikisezonines rungtynes su NBA klubu „Golden State Warriors“. Į šias įsimintinas rungtynes palaikyti mūsų krepšininkų kviečiami vykti ir Amerikos lietuviai.
2008-09-13
Į viršų