sošenko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sošenko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sošenko“.

Abi Lietuvos dviratininkės nebaigė klasikinių lenktynių Belgijoje distancijos

Dvyliktą kartą Belgijoje vykusių klasikinių "Grand Prix de Dottignies" dviratininkių lenktynių distancijos nebaigė 82 dalyvės, kurių gretose buvo abi Lietuvos atstovės - "Vaiano Fondriest" komandai atstovaujančios Katažina Sosna bei Aleksandra Sošenko. 113,2 km greičiausiai nuvažiavo bei lenktynių nugalėtoja tapo olandė Vera Koedooder, finiše aplenkusi tautietes Iris Slappendel bei Sannę Van Paassen: 1. Vera Koedooder (Olandija) 2 val. 57 min. 23 sek.
2013-04-02

Lietuvos dviratininkė Azerbaidžane – tarp prizininkių

Lietuvos dviratininkė Aleksandra Sošenko trečiadienį po lenktynių laikui Azerbaidžano sostinėje Baku su bronzos medaliu užlipo ant prizininkų pakylos. Drauge su Katažyna Sosna ji dalyvavo profesionalų 26 km plento lenktynėse, kurios pradėjo didžiules tarptautines jaunimo daugiadienes lenktynes, skirtas buvusio Azerbaidžano prezidento Heidaro Alijevo metinėms. K.Sosna tarp 16 dalyvių užėmė 10-ąją vietą. Laimėjo Elena Čalich iš Azerbaidžano.
2012-05-10

Ant prizininkių pakylos – trys Lietuvos dviratininkės

Lietuvos dviratininkė Svetlana Pauliukaitė („Forno d'Asolo Colavita“) Italijoje laimėjo atskiro starto lenktynes „Trofeo Comune di Alice Castello“. 26-erių metų lietuvė 19 km distanciją įveikė per 25 min. 30 sek. (vid. greitis - 44,706 km/h). Kitas dvi prizines vietas užėmė taip pat Lietuvos dviratininkės: antra buvo Katažina Sosna (+12 sek.), o trečia - Aleksandra Sošenko (+42 sek.
2012-04-30

Lietuvos dviratininkės Europos treko čempionate – devintos

Lietuvos dviratininkės – 20–metės Vaida Pikauskaitė ir Aleksandra Sošenko bei 23–ejų metų Aušrinė Trebaitė – penktadienį Apeldorne (Olandija) prasidėjusio antrojo Europos dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose užėmė devintąją vietą. Lietuvos trijulė distanciją įveikė per 3 min. 33,726 sek. Geriausiai pasirodė britės – 3 min. 22,414 sek. Lietuvės pranoko Ispanijos, Rusijos ir Italijos atstoves.
2011-10-21

R. Leleivytė pasaulio dviratininkių reitinge – dvylikta

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) skelbiamoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Rasa Leleivytė išlieka dvylikta. 23-ejų metų dviratininkė, atstovaujanti Italijos komandai „Vaiano Solaritech“, turi 292 taškus. Pirmauja olandė Marianne Vos („Nederland Bloeit“, 1735 tšk.). Antroje vietoje - švedė Emma Johansson („Hitec Products“, 1130 tšk.), o trečioje - vokietė Judith Arndt, („HTC-Highroad“, 951 tšk.). Inga Čilvinaitė (30 tšk.
2011-10-21

A. Sošenko pasaulio čempionate - 22-a

Danijoje vykstančio 78-ojo pasaulio dviračių sporto plento čempionato moterų 27,8 km atskiro starto lenktynėse antradienį Lietuvos atstovė Aleksandra Sošenko užėmė 22-ąją vietą. Nugalėjo vokietė Judith Arndt. Ji distanciją įveikė per 37 min. 7,38 sek. (vid. greitis - 44,931 km/h). Antrąją vietą užėmė Naujosios Zelandijos atstovė Linda Villumsen (+21,73 sek.), trečiąją - britė Emma Pooley (+24,13 sek.). A. Sošenko nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 8,82 sek.