sonata tamošaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sonata tamošaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sonata tamošaitytė“.

Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurės varžybose – dvigubas „Cosma“ triumfas

Pirmas blynas – neprisvilo. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurės varžybose dalyvavę SC „Cosma“ vyrų ir moterų klubai nenusileido daugiau patirties bei gilesnes tradicijas turintiems varžovams bei B grupės varžybose užėmė pirmas vietas. „Cosma“ pergalės suteikė teisę kitąmet varžytis elitinėje A grupėje, kurioje gali dalyvauti tik po aštuonis pajėgiausius Senojo žemyno lengvosios atletikos klubus.
2015-05-31

Prahoje barjerininkė Sonata Tamošaitytė nepateko į pusfinalį

Senojo žemyno uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Čekijos sostinėje penktadienį moterų 60 m barjerinio bėgimo rungties kvalifikacijoje penktąją vietą šešių dalyvių pirmajame atrankos bėgime užėmė, dvidešimta pozicija galutinėje įskaitoje tarp 25 dalyvių tenkinosi bei į pusfinalį nepateko Sonata Tamošaitytė (8,19 sek.). Šešiolikos dalyvių pusfinalio favoritėmis bus atrankoje greičiausiai distanciją su asmeniniu rekordu įveikusi britė Lucy Hatton (7,96 sek.
2015-03-06

Europos čempionate debiutavęs Šarūnas Banevičius: po dvejų metų grįšiu stipresnis

Prahos O2 arenoje(Čekija) trijų rungčių atrankos varžybomis prasidėjo Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Ketvirtadienį kelialapius į finalus išsidalijo vyrų šuolių į tolį bei moterų ir vyrų rutulio stūmimo rungčių dalyviai. Tarp rutulio stūmikų buvo ir lietuvis – tokio rango varžybose debiutavęs 23 metų Šarūnas Banevičius.
2015-03-05

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Laura Asadauskaitė metė iššūkį Vaidai Žūsinaitei

Klaipėdoje baigėsi dvi dienas trukęs Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas - paskutinės žiemos sezono varžybos, kuriose buvo galima vykdyti kovos 6-8 dienomis Čekijoje vyksiančio Europos čempionato normatyvus. Pasak pranešimo, tiek pirmą, tiek antrą varžybų dienomis normatyvai lietuviams nepakluso, o galutinė komanda, startuosianti Senojo žemyno pirmenybėse, paaiškės pirmadienį LLAF Tarybos posėdyje.
2015-02-21

S. Tamošaitytė universiados 100 m barjerinio bėgimo rungties finale liko aštunta

Sonata Tamošaitytė vasaros universiados Rusijoje lengvosios atletikos turnyro moterų 100 m barjerinio bėgimo rungties finale liko paskutinė - aštunta. Lietuvos sprinterė trečiadienį distanciją nubėgo per 13,35 sekundės ir pagerino asmeninį sezono rekordą. Čempione tapo universiadų rekordą pagerinusi amerikietė Vashti Thomas (12,61 sek.), sidabras atiteko baltarusei Alinai Talaj (12,78 sek.), o bronza džiaugėsi Danielle Williams (12,84 sek.) iš Jamaikos.
2013-07-10

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis iškovojo pergalę Turkijoje

Šeštadienį Stambule (Turkija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lietuvos atstovas Povilas Mykolaitis laimėjo šuolių į tolį rungtį. Jis nušoko 7 m 77 cm. 100 m barjerinio bėgimo rungtyje Sonata Tamošaitytė užėmė trečiąją vietą. Ji distanciją įveikė per 13,34 sek. Nugalėjo kanadietė Angela Whyte (13,10 sek.). Antra finišavo baltarusė Alina Talai (13,21 sek.
2011-06-12

S. Tamošaitytė pakartojo Lietuvos rekordą

Šeštadienį Tartu mieste vykusiame Estijos „Aukso lygos“ lengvosios atletikos varžybų pirmajame etape Lietuvos atstovė Sonata Tamošaitytė laimėjo 100 m barjerinio bėgimo rungtį ir pakartojo sau pačiai priklausantį Lietuvos rekordą. Sonata, distanciją įveikusi per 13,10 sek., taip pat įvykdė olimpinį bei pasaulio čempionato „B“ normatyvą.
2011-05-29

Sonatai Tamošaitytei iki pusfinalio pritrūko tik 0,06 sek.

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 100 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Sonata Tamošaitytė pasidalijo 19-20 vietas su Belgijos bėgike Anne Zagre. 23-ejų metų lietuvė ketvirtajame atrankos bėgime finišavo paskutinė – šešta (13,31 sek.) ir nepateko į pusfinalį. Iki 16-osios vietos, garantuojančios kelialapį į pusfinalį, Sonatai pritrūko 0,06 sek. Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 28 bėgikės.
2010-07-30

Austrijoje – 17-metės A. Palšytės triumfas

Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė tapo Lince (Austrija) vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Gugl Indoor 2010“ nugalėtoja. 17-metė vilnietė peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 88 cm aukštį (antras jos rezultatas per visą karjerą). 60 m barjerinio bėgimo rungtyje Sonata Tamošaitytė užėmė trečiąją vietą. Lietuvė finale distanciją įveikė per 8,36 sek. Nugalėjo Slovėnijos atstovė Marina Tomič – 8,27 sek.
2010-02-05

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.