sonata petrikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sonata petrikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sonata petrikaitė“.

Sonata Petrikaitė kovą dėl pasaulio irklavimo pirmenybių Prancūzijoje medalio tęs pusfinalyje

Prancūzijoje tęsiasi planetos irklavimo čempionatas, kuriame sportininkai varžosi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes. Neolimpinėje moterų lengvo svorio (iki 59 kg) vienviečių valčių rungtyje antradienį 19-metė Sonata Petrikaitė antrajame paguodos plaukime iš keturių užėmė antrąją vietą bei kovą dėl medalio tęs pagrindiniame pusfinalyje.
2015-09-01

Prie pasaulio irklavimo čempionato starto linijos – rekordinis įgulų skaičius

Pasaulio irklavimo federacija (FISA) trečiadienį oficialiai išplatino rugpjūčio 30-ąją dieną Prancūzijoje Aiguebelette kanale prasidėsiančio pasaulio irklavimo čempionato dalyvių paraiškas. Pasirodo, kad sportininkų skaičius šiemet bus įspūdingas ir rekordinis. Prie starto linijos stos daugiau nei 1300 irkluotojų iš 77 pasaulio valstybių. Lietuvai šis čempionatas taip pat ypatingas – pirmą kartą mūsų šalies istorijoje turėsime irkluotoją neįgaliųjų varžybose.
2015-08-19

Pasaulio irklavimo čempionate – įspūdingos lietuvių pergalės

Pasaulio jaunimo (iki 23 metų) bei jaunių (iki 19 metų) baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Portugalijoje sekmadienį čempiono titulą apgynė kanojininkas Henrikas Žustautas. Jaunimo varžybų pagrindiniame 200 m - sprinto - rungties finale vilnietis aplenkė visus aštuonis varžovus bei auksą iškovojęs finišavo pirmas - 38,816 sekundės. Sidabro medalis atiteko antrą vietą užėmusiam rusui Andrejui Kraitorui (38,828 sek.
2015-07-26

Europos irklavimo čempionato finaluose startuos net penkios lietuvių įgulos

Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate sekmadienį finaluose matysime net penkias Lietuvos įgulas. Pirmoji kelialapį į finalą iškovojo jauniausia rinktinės narė - 19-metė Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių dalyvė Sonata Petrikaitė.
2015-05-30

Irkluotoją S. Petrikaitę nuo medalio skyrė 0,26 sek.

Irkluotoja Sonata Petrikaitė galingai finišavo, bet nuo bronzos medalio ją skyrė dvidešimt šešios šimtosios sekundės. 1000 m distancijoje pritrūko dar vieno metro ir lietuvė būtų aplenkusi prancūzę. Camilie Jullet. Čempione tapo ir pirmąjį medalį Baltarusijai iškovojo Krystina Staraselets. Jai Sonata pralaimėjo 2,73 sek. Antra finišavo graikė A.Angelopoulu, rašo LTOK. Po finišo mūsų sportininkė buvo labai nusiminusi. Guodė ją ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.
2014-08-20

Irkluotoja S. Petrikaitė pateko į jaunimo olimpinių žaidynių finalą

Ankstų antradienio rytą Lietuvos irkluotojai startavo Nandzinge vykstančių jaunimo olimpinių žaidynių pusfinaliuose. Sonatai Petrikaitei pavyko patekti į pagrindinį A finalą ir tęsti pasirodymą dėl medalių. Andrius Lapatiukas savo pusfinalyje liko paskutinis ir dėl aukštesnių apdovanojimų jau nebepakovos, teigiama pranešime spaudai. Sonata Petrikaitė startavo antrajame pusfinalyje ir 1000 m distanciją įveikė per 3 min. 48,10 sek. bei užsitikrino vietą pagrindiniame finale.
2014-08-19

Irkluotoja S. Petrikaitė pateko į jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalį

Ankstų sekmadienio rytą Kinijoje, Nandzingo mieste, antrosiose jaunimo olimpinėse žaidynėse startavo Lietuvos irkluotojai. Sonata Petrikaitė puikiai pasirodė atrankos plaukime ir iškart pateko į pusfinalį. Andrius Lapatiukas savo plaukime liko penktas ir dėl vietos pusfinalyje dar turės pakovoti. Iš kiekvieno atrankos plaukimo tiesiai į pusfinalį pateko tik po vieną sportininką. Merginų vienviečių klasių ketvirtajame atrankos plaukime tai pavyko padaryti Sonatai Petrikaitei.
2014-08-17

Trys Lietuvos įgulos plauks Europos jaunių irklavimo čempionato finale

Belgijoje Bloso-Hacevinkelio ežere vykstančiame Europos jaunių (Iki 19 metų) irklavimo čempionate trys iš penkių Lietuvos įgulų pateko į savo rungčių A finalus ir varžysis dėl aukščiausių apdovanojimų. Dėl medalių varžysis merginų ir vaikinų porines dvivietes irkluojantys Indrė Kvartūnaitė ir Viktorija Senkutė bei Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis, savo pusfinalių plaukimuose užėmę antrąsias vietas, taip pat antra pusfinalyje likusi vienvietininkė Sonata Petrikaitė.