solveigos zvicevičienės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „solveigos zvicevičienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „solveigos zvicevičienės“.
REKLAMA
Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

Sėkmės raktas – holistinis požiūris į vaiko ugdymą

„Esu Luko mama, lapkričio mėnesį jam bus 5-eri. Savo ypatingumą – ir galias, ir negalias – jis atsinešė gimdamas. Gimė 25 savaičių, sverdamas 860 gramų, 12 savaičių praleido Santaros klinikų intensyviosios pagalbos skyriuje“, – susirinkusiems į VšĮ „Penki pojūčiai“ organizuotą konferenciją pasakojo elektroninės parduotuvės anksti.lt įkūrėja Giedrė Šopaitė-Šilinskienė.
2020-10-21

Knygų mugės kultūrinių renginių programa

Vasario 12-15 d. „Litexpo“ parodų centre vyksianti jubiliejinė 10-oji Vilniaus knygų mugė bei kartu rengiama Baltijos knygų mugė lankytojus pakvies ne tik susipažinti su leidyklų naujienomis, pabendrauti su pamėgtais lietuvių bei užsienio literatūros autoriais, tačiau kartu primins, kuo šie metai Lietuvai išskirtiniai. PROGRAMA Vasario 12 d., ketvirtadienis, Tūkstantis ir dešimt metų 10:00 Konferencijų salė 5.1 Atidarymas.
2009-02-05
Į viršų