soligo amaru palazzago sirio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „soligo amaru palazzago sirio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „soligo amaru palazzago sirio“.

Dviratininkas Raimondas Rumšas skina pergales Italijoje

Dviratininkas Raimondas Rumšas jaunesnysis („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) sekmadienį laimėjo Italijoje, Toskanos regione, vykusias 48-ąsias lenktynes „Coppa Bologna“. Tai – trečioji 22-ejų metų lietuvio pergalė per 15-a dienų. R. Rumšas 139 km nuvažiavo per 3 val. 26 min. 26 sek. (vid. greitis – 40,488 km/h) ir antrąją vietą užėmusį italą Giovanni Petroni („Cervelo“) aplenkė 1 min. 59 sek.
2017-07-31

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Dviratininkas Raimondas Rumšas brolio atminimui skirtose lenktynėse – šeštas

Italijoje surengtose 39-ose dviračių lenktynėse „Gran Premio Citta di Empoli“ (139,5 km) Lietuvos jaunimo vicečempionas Raimondas Rumšas („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) užėmė šeštąją vietą.