sokolovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sokolovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sokolovas“.

Žiniasklaida: nepatenkinti rusai padėjo sunaikinti Rusijos Juodosios jūros laivyno būstinę

Ukrainos pajėgoms suduoti smūgį Rusijos Juodosios jūros laivyno būstinei padėjo Maskva nepatenkinti rusai, skelbia „Kyiv Post“. Apie tai leidiniui komentavo Ukrainiečių ir totorių partizaninis judėjimas Kryme „Atesh“. Kaip rašoma straipsnyje, svarbų vaidmenį planuojant ataką suvaidino Maskvos nesugebėjimas laiku mokėti atlyginimų savo karinio jūrų laivyno kariams. „Atesh“ pripažino, kad už piniginius atlygius gavo svarbios informacijos apie aukšto rango Rusijos vadų buvimo vietą ir veiklą.
2023-09-26

Rusijoje nuteistas žiaurią žmogžudystę įvykdęs istorijos profesorius

Rusijoje ilgiems metams belangės nuteistas garsus istorijos profesorius, šiurpinančiomis aplinkybėmis nužudęs savo mylimą studentę. Ne kartą Napoleoną suvaidinusio žymaus profesoriaus teismas sulaukė itin daug dėmesio ir vėl paskatino kalbas apie prastą moterų teisinę padėtį šalyje. 12,5 – tiek metų kalėjime turės praleisti Rusijoje Napoleonu pravardžiuojamas garsus Sankt Peterburgo universiteto docentas Olegas Sokolovas.
2020-12-26

Rusų istorikas Sokolovas teisme pripažino savo kaltę dėl studentės nužudymo

Buvęs Sankt Peterburgo valstybinio universiteto docentas Olegas Sokolovas, kaltinamas universiteto aspirantūros studentės nužudymu ir neteisėtu šaunamojo ginklo laikymu, pirmadienį per apklausą teisme prisipažino dėl jam inkriminuojamų nusikaltimų. „Prisipažįstu dėl žmogžudystės ir gailiuosi dėl to, ką padariau“, – O. Sokolovas sakė Sant Peterburgo miesto teisme. Jis taip pat pripažino savo kaltę dėl neteisėto šaunamojo ginklo laikymo.
2020-10-12

Žymų Rusijos profesorių traukė iš upės: kuprinėje rado nupjautas moters rankas

Sankt Peterburge (Rusija) iš Moikos upės buvo ištraukas neadekvačiai besielgiantis 1956-aisiais gimęs vyras, kurio kuprinėje aptiktos dvi nupjautos moters rankos ir trauminis pistoletas. Pasak vietos žiniasklaidos, Sankt Peterburgo valstybinio universiteto profesorius ir dėstytojas Olegas Sokolovas pristatytas į ligoninę dėl peršalimo. Jo bute aptiktas jaunos moters lavonas.
2019-11-09

GRU pėdsakai: Berlyne žmogų nušovęs rusas net neegzistuoja

Rusas, kuris yra įtariamas rugpjūčio 23-ąją Berlyno centre nužudęs išeivį iš Čečėnijos, Gruzijos pilietį Zelimchaną Changošvilį, į Europos Sąjungos teritoriją atvyko turėdamas padirbtus dokumentus išduotus Vadimo Sokolovo vardu. Duomenų bazėse tokio žmogaus ir tokio dokumento nėra, skelbia tarptautinio žurnalistinio tyrimo autoriai, pažymėdami, kad pasų kontrolę tokiu atveju be spec. tarnybų įsikišimo praeiti yra neįmanoma.
2019-09-12

Savaitgalį Šiauliuose pasibaigė dvylikamečių teniso turnyras „Šiauliai Open“

Savaitgalį Šiauliuose vykusio dvylikamečių teniso turnyro „Šiauliai Open“ nugalėtojais tapo Kauno klubo „Forumas“ tenisininkas Bernardas Sokolovas ir Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Vera Antonova. Berniukų varžybų finale B. Sokolovas 7:5 1:6 10:7 įveikė Igną Čipkų. Trečiąją vietą iškovojo Augustinas Karaliūnas, 6:4 7:5 nugalėjęs svečią iš Rusijos Ivaną Arhipovą.
2012-01-30
Į viršų