šleiva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šleiva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šleiva“.

K. Šleiva tapo Europos jaunių imtynių čempionato prizininku

Pirmąjį medalį Juodkalnijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 17 metų) imtynių čempionate iškovojo Kristupas Šleiva, šeštadienį užėmęs trečiąją vietą graikų-romėnų imtynių stiliaus varžybų svorio kategorijoje iki 50 kg. Pirmajame rate lietuvis buvo laisvas, antrajame aiškia persvarą nugalėjo lenką Emilį Gwiazdą, ketvirtfinalyje 6:5 palaužė ukrainiečio Vladislavo Korosteliovo pasipriešinimą, tačiau pusfinalyje 4:5 nusileido vėliau sidabrą iškovojusiam azerbaidžaniečiui Michailui Rachmanovui.
2013-06-22

K. Šleiva ir P. Galkinas – tarptautinio imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtojai

Kartūzuose (Lenkija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre „Kaszuby Cup“ solidžiai kovojo Lietuvos rinktinė. Mūsų šalies atletai užėmė trečią komandinę vietą tarp 29 dalyvavusių ekipų iš Lenkijos, Armėnijos, Baltarusijos, Norvegijos, Danijos, Čekijos, Rusijos ir Lietuvos, praneša imtynes.lt.
2013-06-04

K. Šleiva ir P. Galkinas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojai

Du mūsų šalies atletai tapo Doroge (Vengrija) vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių jaunių turnyro “Black Diamond Cup” nugalėtojais, praneša imtynes.lt. Svoryje iki 50 kilogramų (19 dalyvių) aukso medalį iškovojo Kristupas Šleiva. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis įveikė vengrus Rychardą Maruzsą, Norbertą Galajdą, Janošą Domeny ir lenką Emilį Gwiazdą. Finale K.Šleiva nepaliko vilčių kroatui Draganui Vidovičiui.
2013-05-06

Imtynininkas K. Šleiva triumfavo turnyre Lenkijoje

Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Nugalėtojo vardą svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo Kristupas Šleiva. Jonas Paulauskas svorio kategorijoje iki 54 kilogramų tik finale nusileido Lenkijos sportininkui ir iškovojo sidabro medalį rašo imtynes.lt. Trečiąsias vietas savo svoriuose laimėjo Domas Krikščiūnas (46 kg), Juozas Širmenis(54kg) ir Mantas Kupratas (69kg). Komandinėje įskaitoje Lietuvos imtynininkai užėmė 2-ąją vietą.
2013-04-30

Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Nugalėtojo vardą svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo Kristupas Šleiva, praneša imtynes.lt. Jonas Paulauskas svorio kategorijoje iki 54 kilogramų tik finale nusileido Lenkijos sportininkui ir iškovojo sidabro medalį. Trečiąsias vietas savo svoriuose laimėjo Domas Krikščiūnas (46 kg), Juozas Širmenis (54 kg) ir Mantas Kupratas (69kg). Komandinėje įskaitoje Lietuvos imtynininkai užėmė 2-ąją vietą.
2013-04-30

Savaitgalį Anykščiuose paaiškės šalies jaunių graikų-romėnų imtynių čempionai

Kovo 9 dieną Anykščių A.Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje vyks Lietuvos jaunių (16-17 m.) graikų-romėnų imtynių čempionatas. Tradiciškai šiose varžybose galynėjasi virš 100 atletų, praneša imtynes.lt. Varžybos vyks pagal tarptautinės imtynių federacijos (FILA) taisykles. Sportininkai dėl šalies jaunių imtynių čempionų titulų kovos dešimtyje svorio kategorijų. Čempionato vyriausias teisėjas Giedrius Dambrauskas teigė, kad stebėti jaunių kovas yra išties malonu.
2013-03-08

Imtynininkui K. Šleivai – Europos jaunių čempionato bronza

Lietuvis Kristupas Šleiva Lenkijoje vykstančio Europos jaunių (16-17 metų) imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo bronzos medalį. 16-metis Lietuvos imtynininkas aštuntfinalyje nugalėjo rumuną Aleksandrą Solomoną (Alexandru Solomon), ketvirtfinalyje įveikė Rusijos atstovą Arslaną Zubairovą, o pusfinalyje pralaimėjo būsimam Europos čempionui armėnui Vahei Sargsjanui.
2012-07-21

Imtynininkas K. Šleivas – pergalių kelyje

Rostove (Rusija)  vykusio tarptautinio imtynių jaunimo turnyro nugalėtoju tapo Kristupas Šleiva. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis savo svoryje iki 42 kilogramų įveikė visus varžovus ir iškovojo „Brolių Samurgaševų“ turnyro aukso medalį, praneša imtynes.lt. „Į varžybas atvažiavo neeiliniai imtynių mėgėjai. Visų pirma, renginį kuruoja tarptautinė imtynių federacija FILA, todėl kovoti galėjo tik turintys šios organizacijos licencijas atletai.
2012-05-03

Klaipėdoje paaiškėjo Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių pirmenybių nugalėtojai

Klaipėdoje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių pirmenybės. Svorio kategorijoje iki 42 kg finale susitiko dviejų Lietuvos graikų-romėnų imtynių trenerių, anykštėno Arvydo Krikščiūno ir kauniečio Sauliaus Liaugmino, sūnūs Domas Krikščiūnas ir Justas Liaugminas. Atkaklioje kovoje pergalę iškovojo pastarasis, praneša imtynes.lt. Svorio kategorijoje iki 46 kg sau lygių neturėjo vilnietis Kristupas Šleiva, kuris finale įveikė visaginietį Martyną Šidlovskį.
2012-03-26

K. Šleiva ir M. Knystautas – tarptautinio turnyro Baltarusijoje nugalėtojai

Lydoje vyko tarptautinis graikų-romėnų jaunių turnyras. Laimėtų varžybų serija pratęsė vienas pajėgiausių jaunių amžiaus grupės atletų Kristupas Šleiva. Buvęs panevėžietis Baltarusijoje laimėjo visas kovas ir tapo nugalėtoju sau neįprastoje, sunkesnėje svorio kategorijoje iki 46 kilogramų. Turnyro nugalėtoju taip pat tapo Marius Knystautas (100 kg). Klaipėdietis finale susigrūmė su Dominyku Orlovu iš Anykščių. Savo pranašumą Marius įrodė, pakankamai nesunkiai nugalėjęs Dominyką taškais.