šlapdriba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šlapdriba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šlapdriba“.

Sinoptikė įspėja – artėja stiprus ciklonas: šiomis dienomis orai bus ypač nemalonūs

Savaitės pabaigoje sulauksime ne itin malonių orų permainų. Į Lietuvą atkeliaujantis ciklonas atneš lietaus, o nuo sekmadienio bus ir mišrių kritulių, praneša sinoptikė Elvyra Latvėnaitė. Sinoptikės teigimu, anticiklonas Markus, atnešęs ramius, sausus, bet gana vėsius ir apniukusius orus, traukiasi. Tuo metu Šiaurės vakaruose, virš Atlanto, stiprėja ciklonas.
Orai 2024-03-21

Pasiruoškite – bus nemalonu: sinoptikai skelbia, kokių orų laukti

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikai pateikia atnaujintą orų prognozę. Pirmadienio naktį ir didžiąją dienos dalį kritulių tikimybė nedidelė, vakare kai kur truputį pasnigs. Naktį ir rytą daug kur plikledis. Vėjas naktį daugiausia pietų, dieną pietryčių, 6–11 m/s. Temperatūra naktį 1–6, rytiniuose rajonuose kai kur iki 9 laipsnių šalčio, dieną 0–4 laipsniai šilumos.
Orai 2024-02-18

Žiema neskuba trauktis: savaitės pradžioje – nemalonūs ir pavojingi krituliai

Sinoptikai skelbia naujausią trumpalaikę dienų orų prognozę. Sekmadienio dieną be kritulių. Vietomis plikledis. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 4, pietvakariniuose rajonuose kai kur iki 6 laipsnių šilumos.  Pirmadienio dieną vakarinėje šalies pusėje daug kur krituliai (sniegas, šlapdriba). Naktį plikledis. Vėjas pietryčių, naktį 5–10 m/s, dieną 7–12 m/s. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai šalčio, dieną 0–5 laipsniai šilumos.
Orai 2024-02-18

Sinoptikė įspėja – atslenka audringas ciklonas Nadine: štai kada vėl sulauksime sniego

Pavasariškais orais džiaugsimės neilgai – jau penktadienį į Lietuvą atkeliaus ciklonas Nadine, atnešiantis audringus ir darganotus orus. Išsamią savaitgalio ir kitos savaitės orų prognozę pateikia sinoptikė Elvyra Latvėnaitė. Prieš keletą dienų Skandinaviją ir Britų salyną siaubė ciklonas Margrit (dar vadintas Ingunn). Jis sukėlė tokią audrą, kurios kai kurios tokios šalys kaip Norvegija nematė jau 30 metų.
Orai 2024-02-02

Įspėja visus pasiruošti: orai nieko gero nežada

Trečiadienį sinoptikai įspėja pasiruošti bjaurių orų porcijai. Vaizdas lauke primins ne žiemą, o darganotą pavasarį arba rudenį. „Ryte iš vakarų prie Lietuvos priartės žemo slėgio sūkurio nuo Atlanto vandenyno genamas atmosferos frontas. Laukia žiemiška dargana su daug kritulių (iki 10-20 mm): iš pradžių kris šlapdriba, po to viskas pereis į lietų.
Orai 2024-01-24

Kolegė nesulaikė ašarų: nufilmavo pareigūno „kančią“ ant slidaus kelio

Žiemą vyraujant permainingiems orams eismo sąlygos keičiasi itin greitai, o įvertinti tykančius pavojus ir apie juos pranešti privalo ir gyventojų saugumu besirūpinantys policijos pareigūnai. Nors žmonės labiau mėgsta rimtas naujienas, tačiau du JAV pareigūnai apie susidariusią situaciją kelyje sumanė pranešti su humoru.  Sausio 22 d. JAV, Kanzaso valstijos policijos pareigūnas vos galėjo paeiti apledėjusiu taku, o amerikiečio bandymą nepargriūti nufilmavo jo kolegė.
2024-01-23

Naujausia žinomos sinoptikės prognozė: kitą savaitę orai turėtų keistis iš esmės – štai, kas laukia

Ciklonai virš Lietuvos nerimsta ir yra paruošę dar daugiau nemalonių staigmenų. Nors Naujųjų metų išvakarėse pasitaikys ramesni orai, į 2024-uosius žengsime per balas ir sniegą. Tuo metu oro temperatūra padalins Lietuvą į šaltą ir šiltesnę, skelbia sinoptikė Elvyra Latvėnaitė. „Ciklonų sistema virš Šiaurės ir Rytų Europos vis dar sulauks „papildymo“ – naujų ciklonų iš šiaurės vakarų Atlanto.
Orai 2023-12-29

2024-ųjų išvakarės: įspėja dėl pavojingų orų – pasisaugokite

Aiškėja, kad Naujųjų metų naktį orai bus itin nemalonūs – užklups pavojingi reiškiniai. Išsamesne orų prognoze socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo sinoptikė Elvyra Latvėnaitė. „Kol kas geresnių ir šviesenių žinių apie orus nėra. Gal trumpam, rytoj dieną ir ketvirtadienio naktį gamta aprims. Bet šaltuku spustels, plikledžiu sublizgės. Vėliau vėl darganoti ir vėjuoti ciklonai iš vakarų, šiaurės vakarų link mūsų keliaus.
Orai 2023-12-27

Ciklonas Pia smogs visa jėga ir Lietuvai: per šventes gamta pašėls

Iki Kalėdų likus vos kelioms dienoms, sinoptikė Elvyra Latvėnaitė skelbia išsamią orų prognozę. Pagal dabartinius skaičiavimus, šventės bus audringos – iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą atslenkantis ciklonas Pia pažers puokštę kritulių, o naktimis paspaudus šaltukui viskas stings į slidžią masę. Pasak sinoptikės, ciklonas, vardu Pia, uraganiniais vėjais siaubęs šiaurinę Europą keliauja vis arčiau Lietuvos.
Orai 2023-12-22

Gera žinia laukiantiems sniego: netrukus žiema vėl primins apie save

Sinoptikai prognozuoja, kad nuo ketvirtadienio matysime tam tikrus orų pokyčius. Į savaitės pabaigą orai atvės, savaitgalį iškris sniego. Trečiadienio dieną daugelyje rajonų numatomi krituliai, vyraus nedidelis lietus. Vėjas vakarų, pietvakarių, 8–13 m/s, pajūryje gūsiai 15–18 m/s. Aukščiausia temperatūra 2–6 laipsniai šilumos. Ketvirtadienį daugelyje rajonų krituliai, vyraus šlapdriba. Naktį kai kur plikledis.
Orai 2023-12-20
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų