skurdelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skurdelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skurdelis“.

Lietuvos boksininkams nepavyko padidinti olimpinių kelialapių skaičiaus

Prasidėjo pasaulinis bokso atrankos turnyras į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 16-25 dienomis dėl 39 olimpinių kelialapių kovoja net 469 boksininkai iš 105 valstybių. Olimpinis atrankos turnyras nesėkmingai susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui turnyre Edgarui Skurdeliui.
2016-06-17

Lietuvos boksininkų olimpinės atrankos repeticija nuteikia optimistiškai

Suomijos sostinėje vykusiame tarptautiniame „Gee Bee“ bokso turnyre čempionais tapo Mantas Valavičius ir Tomas Pivorunas. Dar du Lietuvos boksininkai Eimantas Stanionis ir Edgaras Skurdelis pralaimėjo finale. Didžiausią susidomėjimą turnyre kėlė finalo dvikova svorio kategorijoje iki 69 kg, kur Europos čempionas E. Stanionis susitiko su 2013 m. pasaulio čempionu ir 2015 m. vicečempionu kazachu Danijaru Jeleussinovu.
2016-03-14

Pralaimėjęs pirmą bokso kovą Edgaras Skurdelis: su rusu ir dar kairiarankiu labai sunku

Šiandien į Europos žaidynių ringą svorio kategorijos iki 60 kg varžybose žengė Lietuvos boksininkas Edgaras Skurdelis. Burtai jam lėmė kovą su rusu Konstantinu Bogomazovu. Pirmame raunde visi trys teisėjai rusui skyrė po 10, Edgarui – po 9 tškus. Antrąjį raundą 24 metų atletas iš Rusijos laimėjo surinkęs 29 taškus, Edgarui teisėjai skyrė 28. Trečiame raunde rusas surinko 30, lietuvis – 27 taškus. Sportininkai pirmame raunde smarkokai susidaužė galvomis.
2015-06-18

Algirdo Šociko turnyro finale kovos vienas Lietuvos boksininkas

Kauno sporto halėje vykstančiame Algirdo Šociko vardo turnyre liko lemiamos finalo kovos. Ketvirtadienį vykusiuose pusfinaliuose kovojo penki Lietuvos boksininkai. Tačiau įveikti pusfinalio barjerą pavyko tik vienam lietuviui. Svorio kategorijoje iki 60 kg Edgaras Skurdelis pusfinalyje techniniu nokautu nugalėjo olandą Enriką La Cruzą. Lietuvis varžovui praskėlė antakį ir olandas negalėjo tęsti kovos.
2015-05-22

4 Lietuvos boksininkai – per žingsnį nuo Europos Sąjungos šalių pirmenybių Sofijoje bronzos

Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos Sąjungos šalių bokso čempionate visi keturi Lietuvos atstovai kovos savo svorių kategorijų ketvirtfinaliuose ir pergalės atveju užsitikrins mažiausiai bronzos medalius. Sekmadienį aštuntfinalyje Tadas Tamašauskas (svorio kategorija iki 91 kg, 15 dalyvių) 3:0 įveikė airį Gary'į Sweeney'į. Vilniečio varžovu antradienį ketvirtfinalyje bus prancūzas Dylanas Bregeonas, aštuntfinalyje 2:0 privertęs pasiduoti pirmenybių šeimininką Hyatą Rasimą.
2014-08-10

Lietuvos boksininkai pralaimėjo tarptautinio turnyro Baku starte

Azerbaidžano sostinėje prasidėjo 7-asis tarptautinis bokso turnyras "Great Silk Way", kuriame dalyvauja Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Kirkizijos, Turkmenistano, Irano, Kataro ir Lietuvos komandos. Nesėkmingai susiklostė trijų Lietuvos rinktinės narių pasirodymai jau pirmose kovose. Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 60 kg) lygioje kovoje rezultatu 1:2 pralaimėjo turnyro šeimininkui Nasraddinui Mammadovui.
2014-03-07

E. Skurdelis – bokso turnyro Vengrijoje pusfinalyje

Debrecene (Vengrija) vykstančiame 58-ame Istvano Bosckai vardo bokso turnyre, Lietuvos komandos narys Edgaras Skurdelis (60 kg.) nugalėjo Vengrijos bokso mokyklos atstovą Hingerį Gaborą (3:0), slovaką Michalą Zatorskį (2:1) ir iškopė į varžybų pusfinalį. Penktadienį Šilutės bokso klubo „Kovotojas“ auklėtinis dėl vietos finale pirštines surems su vengru Rolandu Galosu. Nepasisekė kitiems Lietuvos rinktinės nariams. Tomas Sinkevičius (69 kg.
2014-02-06

E. Skurdelis triumfavo pirmoje pasaulio bokso čempionato dvikovoje

Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Kazachstane antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė, teigiama pranešime spaudai. Antradienį šilutiškis Edgaras Skurdelis (60 kg, 46 dalyviai) taškais 3:0 įveikė škotą Charles‘ą Lynną ir sekančioje dvikovoje sekmadienį susikaus su Europos bokso čempionato vicečempionu Miklosu Varga iš Vengrijos. Trečiadienį Kauno bokso mokyklos auklėtinis Eimantas Stanionis (69 kg, 55 dalyviai) susigrums su Robertu Biliku iš Čekijos.
2013-10-15

E. Skurdelis Europos bokso olimpinių vilčių čempionate pasipuošė bronzos medaliu

Kaliningrade (Rusija) vykstančiame Europos bokso olimpinių vilčių (19-22 metų) čempionate Edgaras Skurdelis (60 kg, 15 dalyvių) tenkinosi bronzos medaliu. Varžybų pusfinalyje šilutiškis rezultatu 8:15 nusileido Azerbaidžano bokso mokyklos auklėtiniui Elvinui Isaevui rašo boksopasaulis.lt. Antradienį finale Evaldas Petrauskas (64 kg, 18 dalyvių) surems pirštines su kovotoju Uzlyanu Avaku iš Rusijos ir pamėgins iškovoti čempiono titulą. „Esu labai gerai nusiteikęs ir kupinas ryžto.
2012-12-17

Boksininkas E. Skurdelis Europos olimpinių vilčių čempionate užsitikrino medalį

Kaliningrade (Rusija) vykstančio Europos olimpinių vilčių (19-22 metų) čempionato svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje šeštadienį Lietuvos atstovas Edgaras Skurdelis 19:6 nugalėjo vengrą Zoltaną Sinko ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį. Mūsų šalies boksininkas pusfinalyje kovos su azerbaidžaniečiu Elvinu Isajevu. Svorio kategorijos virš 91 kg ketvirtfinalyje Mantas Valavičius 8:15 pralaimėjo vokiečiui Christianui Lewandowski. Čempionate dalyvauja 139 kovotojai iš 30 šalių.