skate america

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skate america“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skate america“.

Dailiojo čiuožimo varžybose lietuvių pora iškovojo bronzos medalius

Prestižinėse „Grand Prix“ dailiojo čiuožimo varžybose „Skate America“ lietuvių pora Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas iškovojo bronzos medalius. Lietuvos pora iš teisėjų gavo 132,58 taškus. Varžybų nugalėtojais tapo  amerikiečiai, pasaulio vicečempionai Maryl Davis ir Charlie White'as. Po trumposios programos I. Tobias ir D. Stagniūnas užėmė tik penktą vietą.
2011-10-23

Dailiojo čiuožimo varžybose po trumposios programos lietuvių pora – penkta

Prestižinėse „Grand Prix“ dailiojo čiuožimo varžybose „Skate America“ lietuvių pora Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas po trumposios programos užima penktą vietą. Lietuvių pora buvo įvertinta 51,83 balo. Pirmoje vietoje po trumpojo šokio – amerikiečiai, pasaulio vicečempionai Meryl Davis ir Charlie White'as. Jų vertinimas  – 70,33 balo. Turnyre dalyvauja aštuonios kviestinės dailiojo čiuožimo poros. Šeštadienį vakare poros demonstruos laisvąją programą.