skadaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skadaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skadaitė“.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė išbandė jėgas prie automobilio vairo

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pradėjo pasiruošimą atrankai į 2015 m. Europos krepšinio čempionatą ir gegužę leidžia treniruočių stovykloje Druskininkuose. Sekmadienį merginos turėjo vienintelę laisvą nuo treniruočių dieną, kuri tapo puikia pramoga.
2014-05-13

„Kibirkščiai-VIČI“ pergalę Kaune garantavo trečiasis kėlinukas

Pergalei Kaune pasiekti Vilniaus „Kibirkščiai-VIČI“ užteko vieno kėlinuko. Po lygios pirmosios rungtynių pusės, galingai sužaidusios trečiąjį ketvirtį, LMKL lyderės nepaliko ketvirtąją vietą čempionate užimančioms „Aistėms-LSU-Paradis“ jokių šansų, įveikdamos varžoves 70:42 (13:14, 12:11, 31:6, 11:14). Pirmajame kėlinuke pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės nei 2 taškų persvaros.
2014-01-23

„Sūduvos“ krepšininkės „LKKA-Aistes“ palaužė baigiantis rungtynėms

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate šeštadienį Marijampolės „Sūduva“ namuose 80:68 (17:14, 18:22, 18:18, 27:14) nugalėjo Kauno „LKKA-Aistes“. Po dviejų kėlinių viešnios pirmavo 36:35, o po trijų - 54:53. 36-ąją min. komandas skyrė trys taškai - „Sūduva“ pirmavo 64:61. Po to aikštelės šeimininkės laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo 10 taškų persvarą - 71:61. „Sūduvai“ (2 pergalės/1 pralaimėjimas) 24 taškus pelnė Ligita Kinkevičienė, 14 - Tatjana Malceva (13 atk. kam.