simu jasaičiu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simu jasaičiu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simu jasaičiu“.

Oksana Pikul-Jasaitienė – atvirai apie santykius su vyru bei tai, kodėl didesnės šeimos planuose nėra

Viena žymiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų, krepšininkas Simas Jasaitis ir vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė, šią vasarą atšventė bronzines vestuvių metines. Moteris TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ neslėps – jų abiejų gyvenime būta sunkių etapų, paklydimų ir nuosmukių, tačiau juos įveikus, pagaliau šeimoje įsitvirtino ramybė ir idilė.  14-tąjį sezoną laida „Virtuvės istorijos“ pasitinka su nauju konceptu, atsinaujinusioje VOKĖ-III studijoje.
2021-09-03

Jasaičiai atšventė sūnaus gimimo dieną: išbandė kai ką naujo

Praėjusį ketvirtadienį „Oksanos Pikul grožio namai“ savininkė ir įkūrėja Oksana Pikul–Jasaitienė kartu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu ir dideliu būriu šeimos draugų atšventė sūnaus Dominyko penktąjį gimtadienį. Šeima jau penktus metus iš eilės rengia sūnui didelę gimtadienio šventę, rašoma pranešime spaudai. „Į sūnaus gimtadienį kiekvienais metais sukviečiame artimiausius žmones: šeimos narius, draugus.
2020-07-20

Jasaičių šeimoje – šventė: papasakojo apie staigmeną sūnui ir šeimos pagausėjimą

Žinoma dainininkė bei vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu, liepos 14-ąją minėjo ypatingą progą. Poros sūnui Dominykui sukako 5-eri. Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo apie staigmeną Dominykui bei jo charakterį. Žinoma moteris pasakojo, kad visai netrukus sūnaus laukia didelė staigmena: „Vakar paminėjome tik tarp šeimos narių. Rytoj planuojame gimimo dieną atšvęsti vaikų žaidimų kambaryje. Tai bus staigmena.
2020-07-15

Jasaičiai atšventė sūnaus gimtadienį: sveikino ir seniai viešumoje matyta Šedžiuvienė

Vizažistė ir dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu atšventė sūnaus Dominyko gimtadienį. Nors iš pradžių šeima planavo nedidelę ketvirtojo gimtadienio šventę, viskas pasisuko kita linkme, rašoma pranešime spaudai.   „Gimtadienis virto įspūdinga švente, kurioje pramogavo ne tik vaikai, bet ir suaugę“, – juokėsi O. Pikul-Jasaitienė.
2019-07-23

Jasaičiai sūnui surengė pavydėtiną gimtadienį: atskleidė, kokie yra tėvai

Žinoma dainininkė, grupės „OMG“ narė bei vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu, šiandien švenčia ypatingą progą. Sekmadienį poros sūnui Dominykui sukako 4-eri, garsi šeima pasistengė ir suorganizavo ypatingą gimtadienį. Tiesa, su sūnumi Oksana sekmadienį būti negalėjo: „Gimtadienio dar nešventėme, kadangi per sūnaus gimimo dieną buvau išvykusi į Italiją, darbiniais reikalais, tai šventę perkėlėme kitai dienai.
2019-07-17

Jasaičių namuose – didelė šventė: „Myliu iki mėnulio ir atgal!“

Žinoma lietuvių dainininkė, grupės „OMG“ narė bei vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu, šiandien mini svarbią progą. Lygiai prieš 4 metus garsiai porai gimė sūnelis Dominykas. Šios dienos proga O. Pikul-Jasaitienė socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo savo ir sūnelio nuotrauka bei jautriu sveikinimu.
2019-07-14

Oksana ir Simas Jasaičiai švenčia Kalėdas: pasidalino jaukiais kadrais

Gražiausios ir jaukiausios metų šventės pasibeldė į visų mūsų namus. Jos neaplenkė ir įžymybių. Visos jos socialiniuose tinkluose dalijasi mielomis ir jaukiomis akimirkomis. Būtent vienu tokių pasidalijo Oksana Pikul drauge su Simu Jasaičiu. Nuotraukose matyti jaukiausių metų švenčių užkulisiai, smagios akimirkos. Oksana taip pat pasveikino visus su Kalėdomis. Nuotraukose užfiksuotos jaukiausios akimirkos, kaip Oksana bei Simas dalijasi Kalėdine šiluma bei jaukumu.
2018-12-26

Pikul puošdama namus išlieka praktiška: „Ar protinga tiek investuoti?“

Dainininkė bei vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė neslepia – nors už lango žiema prasidėjo tik dabar, šventinę nuotaiką ji jaučia jau kurį laiką. Žinoma moteris ne tik spėjo papuošti namus, bet ir apgalvojo, kokiomis dovanomis šiais metais nustebins savo šeimą. Naujienų portalui tv3.lt ji atvirai papasakojo, kaip ruošėsi didžiosioms metų šventėms. Oksana atviravo, kad šventinėmis nuotaikomis ji gyvena jau kurį laiką: „Ji juntama jau daug anksčiau, nei pagal kalendorių turėtume ją jausti.
2018-12-09

Po santykių krizės – kaip niekad švytinti Oksana: gerbėjai be žado

Vizažistė ir dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė prieš pusmetį išgyveno tikrą košmarą – pašliję santykiai su sutuoktiniu, krepšininku Simu Jasaičiu, kalbos apie vyro išdavystes ir atsiradusią meilužę, konfliktai su advokatais. Vis dėlto dabar panašu, kad moteris vėl stojasi ant kojų. Oksana visuomet garsėjo savo nepriekaištinga išvaizda ir stiliumi, todėl nieko keisto, jog internautai aptarinėja kiekvieną moters gyvenimo akimirką.
2018-10-15

Po atostogų su šeima O. Pikul-Jasaitienė pristato naujieną: tam skyrė visą pavasarį

Žinomos vizažistės bei dainininkės Oksanos Pikul-Jasaitienės gyvenime – pokyčiai. Visai neseniai, moteris, panašu, susitaikė su savo vyru Simu Jasaičiu, o šiandien ji pristato ir kitą naujieną. Oksana atvira – tam ji paskyrė visą pavasarį. Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje ji savo gerbėjams pristatė naują, solinį kūrinį. Tai – dainos „Mergaitės nori mylėt“ rusiška versija.
2018-07-26
REKLAMA
REKLAMA

O. Pikul-Jasaitienė atostogauja su sūnumi vyru: „Tik tavo dėka pasaulis toks gražus“

Dainininkė bei vizažistė Oksana Pikul kartu su vyru Simu Jasaičiu ir sūneliu Dominyku pamiršo visas nuoskaudas ir puikiai bei šeimyniškai leidžia laiką Turkijoje. O taip pat visa šeima mini ir neeilinę progą. Pasirodo, kad Oksanos bei Simo vaikelis Dominykas šiandien švenčia savo trečiajį gimtadienį. Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje O. Pikul-Jasaitienė pasidalijo žavia sūnelio nuotrauka bei skyrė jam gražiausius žodžius.
2018-07-14

Oksanos Pikul nuotraukos užminė džiugią mįslę: šeima ir vėl kartu?

Merginų grupės „O.M.G“ lyderė, vizažistė ir verslininkė Oksana Pikul-Jasaitienė, po santykių dramos su savo vyru, krepšininku Simu Jasaičiu, nuo žiniasklaidos atsitvėrė tylos siena. Nepaisant to, savo asmeninio gyvenimo detalėmis moteris vis dažniau pasidalija internete. Socialiniuose tinkluose aktyvi verslininkė savo naujausiomis nuotraukomis užminė džiugią mįslę. Gerbėjai su nekantrumu laukia patvirtinimo, kad Jasaičių šeima ir vėl kartu.
2018-04-01

O. Pikul-Jasaitienė apie santykius su vyru S. Jasaičiu: mūsų jausmai vis dar labai karšti

 Viena ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio moterų, dainininkė ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė šiandien gyvena, kaip pati sako, savo svajonėje. Jau šiandien, sekmadienį, sėkmingo gyvenimo ir laimės receptu moteris pasidalins TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“, kur atvirai pasakos apie išmoktas pamokas, laimingos santuokos paslaptis ir mylimą sūnų.
2017-11-05

Oksana Pikul paviešino ypatingai mielą sūnaus pomėgį

Gabi verslininkė, vizažistė ir merginų grupės „OMG“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė be visų šių savo pareigų, ko gero, labiausiai vertina motinystę. Sūnų Dominyką su krepšininku Simu Jasaičiu auginanti moteris šiuo metu išgyvena karjeros piką, tačiau niekada neužmiršta šeimos. Tai įrodo ir naujausias atlikėjos įrašas socialiniame tinkle „Instagram“. Oksana pasidalino miela akimirka, kurioje įamžintas knygų apsuptas jos sūnus.
2017-10-13

Tobuli Oksanos Pikul žodžiai apie sūnų tirpdo širdį

Gabi verslininkė, vizažistė ir merginų grupės „Olialia Music Group“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė be visų šių savo pareigų, ko gero, labiausiai vertina motinystę. Sūnų Dominyką su krepšininku Simu Jasaičiu auginanti moteris šiuo metu išgyvena karjeros piką, tačiau niekada neužmiršta šeimos. Tai įrodo ir naujausios atlikėjos įrašas socialiniame tinkle „Instagram“. Oksana pasidalino širdį virpinančiais žodžiais apie savo didžiausią gyvenimo dovaną – sūnų.
2017-07-05

Bikinio fotosesijoje O. Pikul-Jasaitienė parodė tobulas formas

Oksana Pikul-Jasaitienė vertinama kaip viena dailiausių šalies moterų. Akivaizdu, kad net ir pasinėrusi į šeimyninį gyvenimą ji nežada apleisti savo titulo. Jau kurį laiką jos socialinėse paskyrose galima buvo išvysti tik akimirkų su šeima, dailių asmenukių ir nuotraukų, kuriose ji demonstruoja stilingus apdarus. Tačiau šiandien grupės „OMG“ vadybininkė ir vėl ryžosi kiek drąsesniam žingsniui – stojo priešais fotoaparatą ir parodė vis dar tobulas kūno formas. „Sun kissed (liet.
2017-06-06

Tobula Oksanos Pikul nuotrauka ištirpdė gerbėjų širdis

Dainininkė ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su savo šeima išvyko atostogų. Kadangi Lietuvoje prasidėjusi vasara dar šiltais orais nedžiugina, garsi moteris kartu su vyru Simu Jasaičiu, sūnumi Dominyku ir savo mama išvyko į šiltąją Graikiją. Visa šeima čia džiaugiasi kaitinančia saule ir vienas kito draugija. Atostogų nuotaika tvyro itin gera, o tuo įsitikinti gerbėjai gali socialiniuose tinkluose.
2017-06-04

Oksana Pikul-Jasaitienė Graikijoje įsiamžino labai erotiškame kadre

Dainininkė ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su savo šeima išvyko atostogų. Kadangi Lietuvoje prasidėjusi vasara dar šiltais orais nedžiugina, garsi moteris kartu su vyru Simu Jasaičiu, sūnumi Dominyku ir savo mama išvyko į šiltąją Graikiją. Visa šeima čia džiaugiasi kaitinančia saule ir vienas kito draugija. Atostogų nuotaika tvyro itin gera, o tuo įsitikinti gerbėjai gali socialiniuose tinkluose.
2017-06-01

Oksana Pikul-Jasaitienė įsiamžino su paaugusiu pirmagimiu

Grupės „OMG“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė su sutuoktiniu, krepšininku Simu Jasaičiu 2015-ųjų liepą susilaukė pirmagimio. Laiminga pora sūnui suteikė Dominyko vardą, kas išvertus iš lotynų kalbos reiškia „Gimęs Viešpaties dieną“. Tik gimus mažyliui garsi moteris išdavė, kad gyvenimas kardinaliai pasikeitė – tapo pilnesnis ir laimingesnis. Tokia laime graži šeima gyvena jau beveik du metus.
2017-04-25

Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė, kokią geriausią dovaną gavo

Sausio 10-ąją atlikėja, verslininkė ir vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė atšventė savo 33-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris atskleidė didelės šventės neplanavusi, nes šiuo metu jai svarbiausia – šeima ir darbas. „Pabūsime jaukiai su šeima. Nėra kada švęsti, mano galvoje sukasi daug įvairiausių projektų, darbų. Nebent mėnesio gale su draugėmis pažymėsime šią dieną. O šiandien – iki pietų darbai, o po to laikas šeimai“, - tv3.lt pasakojo jubiliatė.
2017-01-11

Gimtadienį švenčianti Oksana Pikul-Jasaitienė: stiprybę ir laimę kuriu pati

Sausio 10-ąją atlikėja, verslininkė ir vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia 33-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris atskleidė didelės šventės neplanuojanti, šiuo metu jai svarbiausia – šeima ir darbas. „Pabūsime jaukiai su šeima. Nėra kada švęsti, mano galvoje sukasi daug įvairiausių projektų, darbų. Nebent mėnesio gale su draugėmis pažymėsime šią dieną. O šiandien – iki pietų darbai, o po to laikas šeimai“, - tv3.lt pasakojo jubiliatė.
2017-01-10

Oksana Pikul-Jasaitienė išdavė savo grožio paslaptis – kai kurios iš jų šokiruos

Grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul–Jasaitienė yra išmėginusi daugybę įvairiausių grožio procedūrų ir kosmetikos priemonių. „Nuolat domiuosi šios rinkos naujovėmis ir jas išmėginu stengdamasi atsirinkti tai, kas veikia efektyviausiai“, - patikino gražuolė, neabejojanti, jog savo oda reikia rūpintis nuolatos, o ne tuomet, kai pakeisti ką nors jau yra sudėtinga.
2016-09-28

Oksana Pikul-Jasaitienė su sūnumi apsirengė identiškais drabužiais – pasiruošė rudeniui

Į sceną su merginų grupe „Naujos pupytės“ sugrįžusi Oksana Pikul-Jasaitienė jokiu būdu neapleidžia savo šeimos, o ypač savo sūnaus Dominyko. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ žinoma moteris pasidalino žaviomis akimirkomis kartu su sūnumi. Kieme smagiai laiką leidžianti mama ir jos mažylis apsirengė vienodomis striukėmis. „O Jūs pasiruošę rudenėliui? Mes su mažyliu taip!“, - fotografijas komandavo O. Pikul-Jasaitienė.
2016-09-13

Oksana Pikul-Jasaitienė išparduoda sūnaus daiktus

Neseniai į sceną grįžusi merginų grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė jokiu būdu nepamiršta šeimos. Motinyste besidžiaugianti moteris sūnaus amžių žino net dienomis: „1 metai 1 mėnuo 1 savaitė ir 1 diena! Nes mamos visada skaičiuoja“, - sako atlikėja. Neseniai pirmąjį gimtadienį atšventęs Jasaičių sūnus, rodos, auga akyse. Berniukas jau drąsiai žengia pirmuosius žingsnius, todėl mama nusprendė parduoti nebereikalingą vežimėlį.
2016-08-25

Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalino mieliausia savo ir sūnaus nuotrauka

Į sceną su merginų grupe „Naujos pupytės“ sugrįžusi Oksana Pikul-Jasaitienė jokiu būdu neapleidžia savo šeimos, o ypač savo sūnaus Dominyko. Visai neseniai, liepos 14-ąją, kartu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu krikštynas iškėlusi atlikėja džiaugėsi ne tik šia švente – mažylis neseniai atšventė ir vienerių metukų gimtadienį. Krikštynų ceremonija vyko sentimentais šeimai dvelkiančioje vietoje – Šv. Jonų bažnyčioje.
2016-08-15

Oksanos Pikul akimirka, kurią mamoms pavyksta užfiksuoti itin retai

Į sceną su merginų grupe „Naujos pupytės“ sugrįžusi Oksana Pikul-Jasaitienė jokiu būdu neapleidžia savo šeimos, o ypač savo sūnaus Dominyko. Visai neseniai, liepos 14-ąją, kartu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu krikštynas iškėlusi atlikėja džiaugėsi ne tik šia švente – mažylis neseniai atšventė ir vienerių metukų gimtadienį. Krikštynų ceremonija vyko sentimentais šeimai dvelkiančioje vietoje – Šv. Jonų bažnyčioje.
2016-08-02

Viešumos vengusi Monika Šedžiuvienė pasirodė kartu su „Naujomis pupytėmis“

Vasara dainininkams – pats darbymetis. Į darbų rutiną greitai įsisuko ir neseniai iš Sicilijos grįžusi Oksana Pikul-Jasaitienė. Kartu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu ir sūnumi Dominyku garsi mama Lietuvoje praleis visą vasarą, tad jau intensyviai koncertuoja kartu su grupe „Naujos pupytės“. Koncerto Pasvalyje metu Oksanos Pikul-Jasaitienės ir kolegės Skaitės Steikūnaitės palaikyti atvyko ir dainininkė, neseniai mama tapusi Monika Šedžiuvienė.
2016-06-27

Metų blondinė: kuri gražuolė pasikeitė ryškiausiai?

Jos garsios, gražios ir sėkmingos moterys, kurios viešumoje sukasi jau ilgus metus. Nuo pat karjeros pradžios jų kiekvieną žingsnį sekė fotografai, žurnalistai, mums dabar suteikdami pasidžiaugti garsių moterų pokyčiais. Natalija Bunkė Dainininkė Natalija Bunkė labai pasikeitė – tapo sniego baltumo blondine, pakeitė įvaizdį. Vis dėlto dažnas sutiks, jog moteris atrodo net geriau nei jaunystėje.
2015-10-25

Tada ir dabar: garsiausių šalies blondinių pokyčiai

Nors oficiali šviesiaplaukių diena minima gegužės 31-ą dieną, visada smagu išvysti, kaip pasikeitė garsūs žmonės. Ypač, kai tai visiems puikiai pažįstamos šalies blondinės. Kristina Ivanova Dainininkė Kristina Ivanova prieš kelis metus ėmėsi ryškių pokyčių: pradėjo sveikai gyventi, daug sportuoti, todėl dabar apvalių formų Kristina džiaugiasi nepriekaištinga figūra.
2015-10-24

Oksana Pikul-Jasaitienė atsikirto būrėjai, pranašavusiai šeimos griūtį

Dabar grupės „Naujosios pupytės“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė džiaugiasi motinystės atostogomis ir tikina visus metus skirsianti tik savo mylimai šeimai. Vis dėlto, pasak žinomiausios šalies būrėjos Vaivos Budraitytės spėjimų, ši šeima turėjo seniai išsiskirti. Daugiau nei prieš metus būrėja žiniasklaidai pranešė savo prognozę – Oksana Pikul-Jasaitienė išsiskirs su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu, net nekalbant, jog jie kada nors turės šeimos pagausėjimą.
2015-10-06

Simas Jasaitis išskirtiniame interviu: Oksana ir aš norime dukrelės, gausesnės šeimos

„Ne, ne, tik mažylis neramus, todėl vis negaliu atsiliepti“, – taip po ilgų ketinimų susisiekti su krepšininku Simu Jasaičiu kalba naujas tėtis. Dar karštomis emocijomis Simas pasakoja apie ateities planus su žmona, dainininke Oksana Pikul-Jasaitiene ir meilę prieš savaitę gimusiam berniukui Dominykui. - Ar jūsų patirtis padėjo šį kartą? - Mano sūnui jau 11 metų, todėl daug ką buvau primiršęs. Tačiau Dominykui jau savaitė, pradedu prisiminti. Tikrai lengviau turint patirties.
2015-07-20

Utenos „Juventus“ vyr. treneris Dainius Adomaitis: svarbiausia žaidėjo savybė? Jis turi būti geras žmogus

 „Man yra malonu dirbti su žaidėjais, kurie nori laimėti, yra motyvuoti.“, - nė kiek neabejodamas kerta vyriausiasis Utenos „Juventus“ treneris Dainius Adomaitis, kuris pirmadienį šventė savo 41-ą gimtadienį.
2015-01-19
Į viršų