simone verdi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simone verdi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simone verdi“.

Kontrolinėse rungtynėse – Italijos vicečempionų pergalė

Kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, sekmadienį Trente 2:0 (1:0) nugalėję Veronos „Chievo“. Italijos vicečempionai pasižymėjo mačo pradžioje ir pabaigoje. 10-ąją minutę tikslus buvo Simone Verdi, 86-ąją – Lorenzo Tonelli. „Serie A“ sezonas startuos rugpjūčio 19-ąją.
2018-07-29

Italijoje „Juventus“ artėja prie eilinio titulo

Italijos futbolo čempionate „Serie A“ eilinę pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Jis šeštadienį namie 3:1 (0:1) nugalėjo „Bologna“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi. 51-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Sebastienas De Maio. Vėliau du rezultatyvius perdavimus atliko Douglas Costa, o įvarčius pelnė Sami Khedira (63 min.) ir Paulo Dybala (69 min.