simonas schemppas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simonas schemppas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simonas schemppas“.

Dramatišką pergalę iškovojęs prancūzas: žinojau, kad tai bus vienas didžiausių mano iššūkių

Martinas Fourcade’as iškovojo vieną dramatiškiausių pergalių Pjongčango olimpinėse žaidynėse. 29-erių prancūzas sekmadienį po fotofinišo triumfavo 15-os kilometrų masinio starto biatlono varžybose. Atidavė visas jėgas Tokį pat rezultatą užfiksavęs (35 minutės, 47,3 sekundės) Simonas Schemppas liko antras. „Numaniau, kad bus įtemptas finišas ir atidaviau viską, ką galiu. Simonas geras sprinteris, o tai nėra mano stipriausia vieta. Žinojau, ka laukia vienas didžiausių iššūkių.
2018-02-18

Paskutinis likęs lietuvis: šiandien padariau didelę klaidą

Tomas Kaukėnas paliko naują įrašą šalies sporto istorijoje – tapo pirmuoju nepriklausomos Lietuvos biatlonininku, dalyvavusiu olimpinėse 15 kilometrų masinio starto lenktynėse. Jose 27-erių lietuvis užėmė paskutinę, 30-ąją vietą. Sušalo rankos „Iš tikrųjų šiandien padariau didelę klaidą. Nenuspėjau oro ir prastai apsirengiau. Labai sušalo rankos, buvo sunku šaudyti“, – iškart po finišo TV3 sakė T. Kaukėnas.
2018-02-18

Fantastika: pasaulis seniai nematė tokio dramatiško biatlono varžybų finišo!

Lietuvis Tomas Kaukėnas pirmą kartą olimpinių žaidynių istorijoje dalyvavo prestižinėse vyrų biatlono 15 km masinio starto lenktynėse. Uteniškis gavo progą išbandyti savo jėgas su elitiniais pasaulio sportininkais ir nenuvylė. Deja, lietuvis gyvai neturėjo galimybės išvysti dramatiško šių lenktynių finišo. Prancūzas Martinas Fourcade'as ir vokietis Simonas Schemppas finišo liniją kirto kartu ir netrukus griuvo ant žemės. Vyrai atidavė visas jėgas ir lenktynių laimėtoją nulėmė fotofinišas.
2018-02-18

Planetos biatlono taurės varžybų persekiojimo rungtyje Tomas Kaukėnas buvo 47-as

Šeštojo pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapo Italijoje vyrų 12,5 km persekiojimo rungtyje 47-ą vietą tarp 53 klasifikuotų dalyvių šeštadienį užėmė Tomas Kaukėnas. Keturis kartus šaudykloje suklydęs bei tiek pat baudos ratų šliuožęs Lietuvos biatlonininkas distanciją įveikė per 35 minutes 59,9 sekundės.