simonas gerransas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simonas gerransas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simonas gerransas“.

Pasaulio čempionate Ignatas Konovalovas – 30-tas

Sekmadienį paskutinėje Pasaulio dviračių čempionato rungtyje vyrų elito grupėje Ignatas Konovalovas įveikė visą 262,2 km lygumos distanciją ir pateko į 30-tuką, nuo čempiono, australo Cadelio Evanso, atsilikęs 2 min. 30 sek. Lietuvis finišavo kartu su tokiais favoritais kaip F. Pozzato, A. Vinokourovas, S. Chavanelis ir užėmė 30 vietą. Pirmasis 10-tukas atrodo taip: 1. Cadelis Evansas (Australija) 6 val. 56 min. 26 sek. 2. Alexandras Kolobniovas (Rusija) +27 sek.
2009-09-27

Praretėjus „Vueltos“ favoritų gretoms, I. Konovalovas tęsia lenktynes

Dar viename kalnų etape, šeštadienį, praretėjus favoritų gretoms, lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 39-as ir bendroje įskaitoje pakilo iš 129 į 89 vietą, nors nuo lyderiaujančio ispano Alejandro Valverde's atsilieka 1 val. 30 min. 30 sek. 13 etapo distancijoje „Berja – Sierra Nevada“ (172,4 km) greičiausias buvo prancūzas Davidas Moncoutié („Cofidis“), aplenkęs E. Mosquerą (+52 sek.) ir visą būrį favoritų – A. Valverdę (+1 min. 16 sek.), R. Gesinką (+1 min. 17 sek.), I. Basso (+1 min.
2009-09-12

„La Vuelta“: 10 etapą laimėjo I. Konovalovo komandos draugas

10 etapą, lygumos distancijoje „Alicante ‒ Murcia“ (169,5 km), laimėjo lietuvio Ignato Konovalovo bendrakomandininkas, australas Simonas Gerransas („Cervélo“), aplenkęs kanadietį Ryderį Hesjedalį („Garmin-Slipstream“), daną Jacobą Fuglsangą („Saxo Bank“) ir kazachą Alexandrą Vinokourovą („Astana“). I. Konovalovas nuo lyderio poziciją išsaugojusio Alejandro Valverde's atsilieka 59 min. 8 sek. Bendrosios įskaitos lyderiai nepasikeitė: 1. Alejandro Valverde (ESP/Caisse d’Epargne) 40 val.
2009-09-08

„GP Ouest-France“: I. Konovalovas 89-tas

Sekmadienį vykusiose „GP Ouest-France“ lenktynėse Ignatas Konovalovas finišavo 89-tas, o kai kurios žvaigždės – nebaigė distancijos. Lietuvis finišavo sėkmingai Ignatas Konovalovas („Cervélo“) atsiliko nuo etapo laimėtojo 6 min. 58 sek.