simas kondrotas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simas kondrotas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simas kondrotas“.

Gediminas Bagdonas iškovojo pergalę Belgijoje

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas laimėjo sekmadienį Belgijoje vykusias lenktynes „Memorial Philippe Van Coningsloo 2009“. 23-ejų metų lietuvis, atstovaujantis Belgijos komandai „Nieuwe Hoop Tielen“, 172 km nuvažiavo per 4 val. 48 sek. ir finišo sprinte aplenkė keturis varžovus. G. Bagdono komandos draugas Simas Kondrotas finišavo 64-as. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 14 sek. Iš viso klasifikuoti 103 dviratininkai. 1999 metais šias lenktynes laimėjo Raimondas Vilčinskas.
2009-06-08

S. Kondrotas dviratininkų lenktynėse Estijoje finišavo ketvirtas

Sekmadienį Estijoje vykusiose klasikinėse „SEB Tartu Grand Prix" dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą užėmė „Ulan" komandos narys Simas Kondrotas. Lietuvos dviratininkas 187,5 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoju latviu Aleksejumi Saramotinu bei prizininkais tapusiais estais - Janeku Tombaku bei Erkiu Putsepu.
2008-05-26

Dviratininkų lenktynėse Olandijoje lietuviai tarp prizininkų nepateko

Šeštadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse „Albert Achterhes Profronde van Drenthe“ dviratininkų lenktynėse 34-as finišavo Aidis Kruopis, o Ramūnas Navardauskas buvo 35-as. 39-ąją vietą užėmė Egidijus Juodvalkis, o 40-ąja pozicija tenkinosi Simas Kondrotas. Visi keturi Lietuvos dviratininkai 209 km distancijoje po 6 minutes ir 20 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Coenui Vermeltfoortui: 1. Coen Vermeltfoort (Olandija)      5 val. 08 min. 02 sek.
2008-04-13

Lietuvių dviratininkai gins kazachų garbę

Stipriausiems Lietuvos dviratininkams klaipėdiečiams pasaulio ir Europos čempionatuose gali tekti atstovauti ne gimtajai šaliai, o Kazachijai, rašo "Klaipėda".Į Pekiną nevyksTai ne anekdotas, o realybė. Tartis su šios tolimos Azijos šalies atstovais mūsų dviratininkai pradėjo, kai suprato, jog ginčas tarp jų ir Lietuvos sporto vadovų atsidūrė aklavietėje.
2007-09-18

R. Navardauskas dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtąjį etapą baigė vienuoliktas

Daugiadienių "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtajame etape Ramūnas Navardauskas užėmė vienuoliktąją vietą, 174 km distancijos finiše 1 minutę ir 44 sekundes pralaimėjęs etapo nugalėtoju tapusiam olandui Larsui Boomui.Likę septyni "Klaipėda - Splendid Cycling Team" ekipos dviratininkai trečiadienį gerokai atsiliko nuo pagrindinės grupės.
2007-05-17

A. Kruopis dviratininkų lenktynių Olandijoje antrame etape 2-as

Olandijoje vykstančių daugiadienių "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynių antrajame etape devynioliktas buvo Aidis Kruopis, pirmadienį 197 km distancijoje 1 minutę bei 38 sekundes pralaimėjęs nugalėtojui olandui Tomui Leezeriui.
2007-05-15

A. Kruopis dviratininkų lenktynių Olandijoje antrąjį etapą baigė 19-as

2007-05-15

R.Navardauskas dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape 14-as

Olandijoje vykstančių daugiadienių "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynių pirmajame etape keturioliktas finišavo Ramūnas Navardauskas, sekmadienį 158 km distanciją įveikęs kartu su etapo nugalėtoju olandu Martynu Maaskantu - po 3 valandų 38 minučių ir 41 sekundės.