Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simas jarumbauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simas jarumbauskas“.

Įspūdingą atkarpą fiksuojantis Simas Jarumbauskas – apie metus Ispanijoje ir darbą su Steponu Babrausku

Iš pagrindų tarpsezoniu atsinaujinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa ne tik pasikvietė būrį naujokų, bet ir susigrąžino vieną puikiai pažįstamą veidą – Simą Jarumbauską.  23-ejų vilnietis Pasvalio klubo marškinėlius jau yra vilkėjęs 2021-2022 m. Po jo puolėjas nusprendė išmėginti save užsienyje bei pirmosios legionieriaus duonos ragauti išvyko į Ispaniją.
2023-12-05

„Pieno žvaigždės“ susigrąžino Jarumbauską

Simas Jarumbauskas po metų pertraukos sugrįžta į Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ gretas. 23-ejų 198 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną žaidė Ispanijos antroje lygoje, kur iš pradžių atstovavo „Caceres“ ekipai, tačiau vėliau persikėlė į Melilos „Sport Capital“ klubą. Pastarojoje komandoje S. Jarumbauskas per 21 minutę vidutiniškai įmetė po 7,2 taško, atkovojo 4,5 kamuolio, atliko rezultatyvų perdavimą bei rinko 6,4 naudingumo balo.
2023-07-21

Britus nuo žemės paviršiaus nušlavę lietuviai Europos čempionate kovos dėl 5-os vietos

Apmaudžiai Europos jaunių (iki 18 m.) čempionato ketvirtfinalį rusams pralaimėjusi Lietuvos rinktinė reabilitavosi mače su Didžiąja Britanija. Gedimino Petrausko auklėtiniai Rygoje 100:68 nepaliko vilčių britams bei iškovojo teisę žaisti mače dėl 5-osios vietos, kuri garantuoja patekimą į kitų metų pasaulio jaunių (iki 19 m.) čempionatą. Rytojaus dvikovoje lietuvių lauks Vokietijos rinktinė, kuri 76:52 sutriuškino juodkalniečius. Mūsiškiai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje.
2018-08-04

Jauniai užtikrintai žengė į Europos čempionato ketvirtfinalį

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė užtikrintai įveikė pirmąjį Europos čempionato atkrintamųjų varžybų etapą. Gedimino Petrausko auklėtiniai aštuntfinalyje 104:71 (32:22, 30:15, 20:22, 22:12) nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę. Lietuviai rungtynių eigą kontroliavo nuo pat susitikimo pradžios ir nugalėtojas buvo aiškus pasibaigus pirmajai rungtynių daliai (62:37). Antroje mačo pusėje lietuviai išsaugojo dviženklią persvarą ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.
2018-08-01

Europos čempionate – antroji iš eilės dramatiška 18-mečių pergalė

Latvijoje vykstančiame Europos jaunių (U18) vaikinų krepšinio čempionate antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Gedimino Petrausko auklėtiniai 79:77 (16:20, 25:18, 16:18, 22:21) įveikė Juodkalnijos krepšininkus. Likus minutei iki susitikimo pabaigos, lietuviai turėjo septynių taškų deficitą, tačiau Rokas Jokubaitis dvitaškiu sumažino atsilikimą iki minimumo (76:77). Iš karto po to lietuviai perėmė kamuolį, o pergalingą tritaškį pataikė Simas Jarumbauskas.
2018-07-29

18-metis lietuvis sulaukė palyginimų su Pauliumi Jankūnu

Į pirmąją pergalę Europos U-18 krepšinio pirmenybėse Lietuvos rinktinę vedęs Simas Jarumbauskas sulaukė kroatų palyginimų su Pauliumi Jankūnu. „Maniau, kad P. Jankūnas per senas žaisti U-18 čempionate“, – tviteryje rašė kroatas Igoris Čurkovičius, gavęs nemažai pritarimo. Lietuvos rinktinė čempionato starte šeštadienį po dramatiškos kovos 92:87 palaužė Serbijos bendraamžius. S. Jarumbauskas buvo komandos lyderis.
2018-07-29

18-mečiai Europos čempionatą pradėjo dramatiška pergale

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė pergale pradėjo Europos čempionatą. Liepojoje surengtas D grupės rungtynes prieš Serbijos komandą Gedimino Petrausko auklėtiniai laimėjo 92:87 (21:21, 22:21, 15:29, 34:16). Taškas į tašką vykusiame mače varžovai grėsmingai nutolo trečiajame kėlinyje (49:60), kurį laimėjo 14-os taškų skirtumu. Tačiau lietuviai į tai atsakė dar galingesniu spurtu paskutiniame ketvirtyje ir išplėšė pergalę. Lietuva: Simas Jarumbauskas 19 tšk. (6 at. kam., 4 rez. perd.
2018-07-28

Sudėtis ir tikslai: „Lietuvos ryto“ jaunimas savaitgalį pradės Eurolygos atranką

Sausio 19–21 dienomis „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda dalyvaus tradiciniame Eurolygos atrankos turnyre Kaune. Arvydo Gronskio treniruojama ekipa žais B grupėje ir susitiks su perspektyviausiais Paryžiaus, Stambulo ir Maskvos krepšininkais. A grupėje jėgas išmėgins Kauno „Žalgirio“, Maskvos srities „Chimki“, Rygos VEF ir Romos „Stellazzurra“ jaunieji talentai. Į turnyro finalą pateks grupių nugalėtojai. „Pasiruošimas turnyrui vyksta pagal planą.