silvestras guogis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „silvestras guogis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „silvestras guogis“.

Bėgikas S. Guogis Europos čempionate – 26-as

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 400 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Silvestras Guogis užėmė 26-ąją vietą. 20-metis lietuvis pirmajame atrankos bėgime finišavo šeštas (53,38 sek.) ir nepateko į pusfinalį. Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 29 bėgikai.
2010-07-28

Bėgikas Silvestras Guogis Europos čempionate – 26-as

2010-07-28

Bėgikai S. Guogis ir N. Piliušina Europos jaunimo čempionate liko penkti

Serbijoje vykstančio 20-ojo Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 400 m barjerinio bėgimo varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Silvestras Guogis užėmė penktąją vietą. 19-metis lietuvis finale distanciją įveikė per 52,55 sek. Nugalėjo vokietis Tobiasas Gylas (Tobias Giehl) - 50,85 sek. Atrankos varžybose S. Guogis tarp 27 dalyvių buvo 12-as (52,93 sek.), o pusfinalyje užėmė ketvirtąją vietą (52,36 sek.
2009-07-26

Silvestras Guogis bėgs Europos jaunimo čempionato finale

Serbijoje vykstančio 20-ojo Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 400 m barjerinio bėgimo pusfinalyje šeštadienį Lietuvos atstovas Silvestras Guogis užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į sekmadienį vyksiantį finalą. 19-metis lietuvis distanciją įveikė per 52,36 sek. ir antrajame pusfinalio bėgime finišavo trečias. Į finalą pateko po tris geriausiu dviejų pusfinalio bėgimų dalyvius ir dar du greičiausi iš likusių sportininkų.
2009-07-25

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.
2008-02-09

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.