Silvestras Bieliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Silvestras Bieliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Silvestras Bieliauskas“.

Valdas Vindžigelskis pirmame Baltijos šalių drifto čempionato etape iškovojo sidabrą

Estijoje startavo naujas Baltijos šalių drifto čempionato sezonas. Pirmajame etape dalyvių sąraše buvo ir keletas sportininkų iš Lietuvos. Pergalę šiame etape iškovojo latvis, Kristians Burkovs. Jis finalinėje kovoje pranoko lietuvį Valdą Vindžigelskį. Kitiems lietuviams sekėsi ne ką prasčiau. Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko Donatas Macpreikšas. Jis šiose varžybose liko 5-as.
2024-05-09

Vengrijoje įvykusiose „Drift Kings“ varžybose – vietą ant podiumo iškovojo sportininkas iš Lietuvos

Balandžio 20-22 dienomis, Vengrijoje įvyko pirmasis 2024 m. sezono „Drift Kings“ čempionato etapas. Jose šį kartą dalyvavo „Drift Happens“ komandos nariai: Sandra Janušauskaitė, Gediminas Levickas, Donatas Macpreikšas, Laurynas Jurčiukonis bei Silvestras Bieliauskas. Sėkminga kvalifikacija Konkurencijos nestokojusiose varžybose lietuviams sekėsi neprastai.