šilinytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šilinytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šilinytė“.

Dviratininkė A. Šilinytė tapo Lietuvos čempione grupinėse lenktynėse

Utenoje vykstančiose Lietuvos dviračių sporto pirmenybėse plente šalies čempione grupinėse lenktynėse tapo Agnė Šilinytė. "Pasta-Zara-Vigeas-Manhattan" komandai atstovaujanti A. Šilinytė sekmadienį 84 km distanciją (7 ratai po 12 km Utenos gatvėmis) įveikė per 2 valandas 22 minutes 56 sekundes ir vos 2 sekundėmis aplenkė "El-Eko-Sport" ekipai atstovaujančią Karoliną Pernavienę.
2013-06-23

Trys Lietuvos dviratininkės lieka „Pasta Zara-Cogeas-Manhattan“ komandoje

Trys Lietuvos dviratininkės - 26-erių metų Inga Čilvinaitė, 23-ejų metų Edita Janeliūnaitė bei 21-erių metų Agnė Šilinytė ir kitą sezoną atstovaus Italijos komandai „Pasta Zara-Cogeas-Manhattan“. Lietuvos čempionė I. Čilvinaitė Maurizio Fabretto vadovaujamai komandai atstovaus penktą, o E. Janeliūnaitė ir A. Šilinytė - antrą sezoną.
2012-11-15

Dviratininkė R. Leleivytė paskutiniajame „Giro d'Italia“ etape finišavo šešta

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ paskutiniajame, devintajame, etape šeštadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Tepso“) užėmė šeštąją vietą. Nugalėjo švedė Ema Johanson (Emma Johansson, „Hitec Products“). Ji 106,9 km nuvažiavo per 2 val. 44 min. 38 sek. R. Leleivytė nuo jos atsiliko 3 min. 37 sek.