sigitas olberkis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sigitas olberkis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sigitas olberkis“.

Latvijoje Tomas Ražanauskas pergudravo Valdą Dambrauską

Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa. Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas. Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius. Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“. 11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.
2018-08-24

Latvijoje „lietuvišką“ dvikovą laimėjo Valdo Dambrausko komanda

Latvijos Virslygoje minimalią pergalę iškovojo čempionato lyderė Rygos FS. Valdo Dambrausko auklėtiniai pirmadienį namuose 1:0 (1:0) įveikė „Jelgava“ futbolininkus. Lemiamą tikslų smūgį 18-ąją minutę atliko Aleksandras Solovjovas. <br> „Jelgava“ gretose visas rungtynes žaidė Mindaugas Grigaravičius. Sigitas Olberkis, mačą taip pat pradėjęs starto sudėtyje, 79-ąją minutę buvo pakeistas.
2018-08-13

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Trys iš trijų: Valdas Dambrauskas Latvijoje neklumpa

Latvijos futbolo lygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Valdo Dambrausko ir Mariaus Skinderio treniruojama Rygos FS. Ji šeštadienį namuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Jelgava“. 32-ąją minutę įmušė Kasparas Dubra, 65-ąją – po keitimo pasirodęs Robertas Uldrikis, 90-ąją – Glebas Kluškinas. „Jelgava“ starto sudėtyje žaidė du lietuviai – Mindaugas Grigaravičius ir Sigitas Olberkis. „Tikėjomės labai sunkių rungtynių, jos tokios ir buvo.
2018-04-14

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė pasirengimą EČ atrankai pradėjo pralaimėjimu

Lietuvos U-21 (1996 m. gimę ir jaunesni žaidėjai) futbolo rinktinė, besiruošdama 2019 metų Europos čempionato atrankai, šeštadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Debiutiniame trenerio Carito Falcho mače lietuviai 1:2 nusileido Baltarusijos komandai. Lietuva U-21 – Baltarusija U-21 1:2 (0:1) LFF stadionas, Vilnius. Teisėjas: Gediminas Mažeika 27 min. [0-1] V. Hramyka 56 min. [0-2] D. Bessmertny 72 min.