Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sigitas kukulskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sigitas kukulskis“.

Visą gyvenimą savo tėčiu žavėjęsis Karolis Navickas: dabar neįsivaizduoju savęs be regbio

„Vaikystėje mėgstamiausias mano maistas buvo bandelės su pienu, - nugriaudi „milžino“ Karolio Navicko juokas. – Gal tos bandelės ir lėmė mano ūgį ir kūno sudėjimą. Didžiausias ir aukščiausias buvau tiek darželyje, tiek mokykloje, tiek draugų rate“. 201 cm ūgio ir 120 kilogramų svorio Karolis šiais metais buvo išrinktas geriausiu Lietuvos regbininku. 27-erių Prancūzijos USBPA komandoje žaidžiantis lietuvis šį titulą pelnė antrą kartą.
2017-12-31

Lietuvos pašto regbio-7 čempionės titulą apgynė „Baltrex-Šiaulių“ komanda

Savaitgalį Šiauliuose įvyko antrasis ir paskutinis Lietuvos pašto regbio-7 čempionato etapas, kuriame nugalėjo ir šalies čempiono vardą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. „Baltrex-Šiauliai“ pusfinalyje 43:7 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinius, o finale 33:17 įveikė amžinus savo konkurentus Šiaulių „Vairo-Kalvio 1“ atstovus. Trečioji vieta atiteko Kauno „Ąžuolui-FM Taurui“, kuris mažajame finale 26:12 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją.
2015-08-17

Lietuvos regbininkų septyniukės turnyre Anglijoje laukia grėsmingi varžovai

Šeštadienį Ekseterio mieste Anglijoje prasideda paskutinis - trečiasis - Europos regbio-7 vyrų čempionato "Grand Prix" diviziono turnyro etapas. Po dviejų etapų Lietuvos rinktinė su 9 taškais užima aukštą devintąją vietą, bet pozicija dar gali pasikeisti po paskutinių kovų. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos komanda Anglijoje žais B grupėje su Ispanijos, Anglijos ir Italijos regbininkais. Ispanijos rinktinė (34 tšk.) po dviejų etapų yra antra, Anglija (26 tšk.
2015-07-11

Lietuvos regbio-15 čempionate paaiškėjo keturios stipriausios komandos

Po savaitgalį sužaistų Lietuvos vyrų regbio-15 čempionato pirmojo etapo septintojo turo rungtynių tapo aiškios keturios komandos, tęsiančios kovą dėl apdovanojimų. Be pralaimėjimų pirmąjį etapą baigė čempionas Šiaulių "Vairo-Kalvio" klubas, kuris išvykoje po atkaklios kovos 27:26 (12:5) nugalėjo Rygos "Transact pro" (Latvija) komandą. Šiauliečiams 10 taškų pelnė Justinas Urbonas, 7 - Donatas Vilimavičius, po 5 - Irmantas Kukulskis ir Kęstutis Marcišauskas.