sig

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sig“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sig“.

„Lietkabelis“ iššvaistė pranašumą, bet įsirašė pergalę Prancūzijoje

Panevėžio „Lietkabelis“ (2/4) FIBA Čempionų lygos išvykos rungtynėse 66:63 (17:12, 25:16, 11:18, 13:17) įveikė Strasbūro SIG krepšininkus (2/4). Pirmajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus puolime, o likus žaisti 2 minutėms rezultatas buvo lygus 12:12. Netrukus panevėžiečiai pelnė penkis taškus be varžovų atsako ir nutolo 17:12. Lietuvos klubas antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 5:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 22:12, o per likusį laiką dar labiau padidino savo atotrūkį 42:28. SIG an...
2019-11-20

Oficialiai paskelbti kito sezono Eurolygos dalyviai ir kvalifikacijoje besivaržysiančios komandos

Eurolyga trečiadienį baigė visas spekuliacijas ir oficialiai paskelbė kitų sezono dalyvių sąrašą bei kvalifikacijoje žaisiančių komandų pavadinimus. Kaip jau Italijos spaudoje buvo skelbta prieš kelias dienas, vardinius kvietimus į turnyrą gavo Prancūzijos vicečempionė Strasbūro SIG, Ukrainos čempionas Kijevo „Budivelnik“ bei Vokietijos klubas Miuncheno „Bayern“. Eurolygos komandos: Barselonos „Regal Barcelona“, Madrido „Real“, Pirėjo „Olympiacos“, Atėnų „Panathinaikos“, Tel Avivo „Maccabi“, Mas...