sidney crosby

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sidney crosby“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sidney crosby“.

Olimpinis ledo ritulys: be ryškiausių žvaigždžių ir su akivaizdžia favorite

Po poros savaičių startuosiančiose Pjongčango olimpinėse žaidynėse nebus ne tik diskvalifikuotų Rusijos sporto žvaigždžių, o ir ryškiausių planetos ledo ritulio asmenybių. Olimpines varžybas komentuosiantis Maksimas Vojevodinas regi akivaizdžią vyrų turnyro favoritę – Rusijos rinktinę. Nieko pasakiškai prašmatnaus Į Pietų Korėją nevyks Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) žaidėjai. Jie dalyvavo visose olimpiadose nuo 1988-ųjų. Pasak M. Vojevodino, šiemet aplinkybes lėmė pinigai.
2018-01-28

NHL: „Predators“ išlygino Stenlio taurės finalo seriją

Antradienį NHL Stenlio taurės finalo serijoje „Nashville Predators“ 4:1 nugalėjo „Pittsburgh Penguins“ ir išlygino seriją iki keturių pergalių 2:2. Nešvilio ekipos vartininkas Pekka Rinne atrėmė 23 varžovų smūgius, kad išsaugotų savo komandai antrą pergalę iš eilės. Frederickas Gaudreau įmušė trečiąjį įvartį šiame finale ir antrąjį, nulėmusį pergalę. Antrajame kėlinyje jis išvedė komandą į priekį 2:1 po to, kai teisėjams teko pakartotinai peržvelgti epizodą.
2017-06-06

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.
2017-05-22

NHL čempionate paaiškėjo visos atkrintamųjų poros

Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygoje (NHL) paaiškėjo paskutinioji į atkrintamąsias varžybas patekusi komanda. Po ketverių metų pertraukos tai pavyko padaryti „Toronto Maple Leafs“ ledo ritulininkams. Geriausia reguliaraus sezono komanda tapo Rytų konferencijos čempionė „Washington Capitals“ (55-19-8). Vakaruose nugalėjo „Chicago Blackhawks“ (50-23-9). Statistiškai geriausiu sezono žaidėju tapo „Edmonton Oilers“ puolėjas Connoras McDavidas (100 tšk.