shericka jackson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shericka jackson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shericka jackson“.

Įspūdingą greitį pademonstravusi jamaikietė tapo penkta greičiausia visų laikų moterimi

Pasaulio čempionato sidabro medalio laimėtoja Shericka Jackson penktadienį užfiksavo stulbinantį laiką 100 m bėgime – 10,65 sekundės – ir tapo penkta greičiausia visų laikų moterimi. Bėgdama penktuoju taku, Sh. Jackson, esanti ir 200 m pasaulio čempione, iškart išsiveržė ir užtikrintai nugalėjo Shashalee Forbes (10,96 sek.) ir Natasha Morrison (10,98 sek.). Sh.
2023-07-08

Sensacija Tokijuje: pergale patikėjusi favoritė atsiliko 0,004 sekundės ir nebėgs pusfinalyje

Prestižinėje 100 metrų bėgimo rungtyje Tokijo olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojusi jamaikietė Shericka Jackson sensacingai nepateko į 200 m bėgimo rungties pusfinalį. 27-erių metų bėgikė buvo įvardinama kaip viena iš pretendenčių iškovoti medalį, tačiau padarė nedovanotiną klaidą ir buvo pernelyg užtikrinta savo patekimu į pusfinalį. Ji ne tik per anksti pradėjo stabdyti, bet net ir ties finišo linija nepalinko į priekį, ką padarė jos varžovės. Atrodė, kad Sh.
2021-08-02

Neįtikėtinas 100 m sprintas Tokijuje: pagerintas rekordas, ant podiumo – vien jamaikietės

Šeštadienį Tokijo olimpiadoje tęsėsi lengvosios atletikos varžybos. Apie vyrų disko metimo finalą jau rašėme, bet ir be jo buvo išdalinti dar du medalių komplektai. Įspūdingi rezultatai fiksuoti moterų 100 m bėgime, kuriame visą podiumą užėmė Jamaikos sprinterės. Auksą iškovojo jamaikietė Elaine Thompson-Herah su neįtikėtinu rezultatu – 10.61 sek. Tai – antras geriausias laikas per visą moterų 100 m bėgimo istoriją.