shein

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shein“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shein“.

ES žvilgsnis krypsta į „Temu“ ir „Shein“: prašo paaiškinti, kaip jos apsaugo savo vartotojus

Europos Sąjunga penktadienį pareikalavo, kad itin populiarios apsipirkimo platformos „Shein“ ir „Temu“ paaiškintų, kokių veiksmų imasi, kad apsaugotų savo vartotojus, įskaitant vaikus. Užklausa buvo pateikta pagal ES Skaitmeninių paslaugų aktą (SPA), įpareigojantį platformas, be kitų dalykų, imtis platesnių veiksmų kovojant su neteisėtų ir kenksmingų prekių pardavimu.
2024-06-28

Seulas: kai kuriuose „Shein“ vaikiškuose gaminiuose toksiškų medžiagų kiekis viršija normą

Seulo institucijos antradienį pranešė, kad Kinijos drabužių internetinės prekybos milžinės „Shein“ parduodamuose kai kuriuose vaikiškuose gaminiuose toksiškų medžiagų kiekis šimtus kartų viršija leistiną normą.  Visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti Kinijos bendrovė „Shein“ siūlo didelį madingų drabužių ir aksesuarų asortimentą stulbinamai mažomis kainomis.  Spartus „Shein“ augimas paskatino atidžiau tikrinti jos verslo praktiką ir saugumo standartus.
2024-05-28

Kinijos „Alibaba“ pajamos Lietuvoje šiemet augo 16 proc., „Shein“ – du kartus

Kinijos internetinės prekybos milžinė „Alibaba“ per šešis šių metų mėnesius Lietuvoje gavo 21,3 mln. eurų pajamų – 16 proc. daugiau nei pernai tuo pat laiku, o Kinijos drabužių internetinės prekybos milžinė „Shein“ – 5 mln.
2023-10-30

Lietuvaitė karjerą susikūrė soc. tinkluose: suderinti 2 mažamečių vaikų auginimą, buitį ir darbą – iššūkis

Hullo mieste gyvenanti 25-erių lietuvaitė Viktorija Kevalaitė atskleidė savo sėkmingos karjeros paslaptį. Ji – dvynukų mama, sėkmingai užsiauginusi daugiau nei 20 tūkstančių sekėjų armiją socialiniuose tinkluose. „Vikky“ – kaip lietuvaitė save pristato sekėjams, augina trimečius mergaitę ir berniuką ir kaskart juokauja, kad abi jos rankos jau pilnai užimtos. Tačiau lietuvaitė sėkmingai dalijasi patarimais ne tik apie vaikų auginimą, bet ir madą, grožį.
2021-08-16

Dėl nekaltos nuotraukos – krūva piktų komentarų: išvadino garbėtroška

Pastaruoju metu vis daugiau merginų atsisako tobulo ir liekno kūno kulto ir nebijo savęs parodyti tokių, kokiomis yra iš tiesų. Deja, net ir jos ne visuomet lieka suprastos, o kartais – net ir apkaltinamos nebūtais dalykais. Vienos influencerės nuotrauka su bikiniu internete sukėlė tikrą audrą. Fitneso mėgėja Valentina Addal socialinio tinklo „Twitter“ asmeninėje paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki bikinį.
2019-07-01
Į viršų