shawnas huffas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shawnas huffas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shawnas huffas“.

Nerezultatyviose rungtynėse – Čekijos rinktinės pergalė

2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyre pergalingai žygiuoja Čekijos rinktinė. Šįkart ji permainingose rungtynėse pirmadienį svečiuose 64:56 (19:9, 6:21, 13:8, 26:18) įveikė Suomijos komandą. Čekai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 19:7, bet antrąjį kėlinį pralaimėjo 6:21 (25:30). Viskas sprendėsi antrojoje mačo dalyje, kurią geriau sužaidė svečiai.
2017-11-27

Lietuvių varžovai Europos čempionate Ukrainos krepšininkai turnyre Slovėnijoje nugalėjo ir suomius

Slovėnijoje pasibaigusiame keturių komandų „Pokal Adecco“ turnyre antrąją vietą užėmė būsimoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžovė Europos pirmenybių (rugsėjo 5-20 d.) D grupėje Ukrainos ekipa, 75:70 (13:15, 12:20, 25:18, 25:17) nugalėjusi autsaiderius Suomijos krepšininkus. 14 taškų nugalėtojams pelnė Maksimas Pustozvonovas, po 13 – Kyrylas Fesenka bei Jerome's Randle'as, 9 – Aleksandras Mišulia.
2015-08-24

Giedrius Gustas kol kas nežiba

Pasirengimą naujam sezonui tęsianti Kavalos „Kavala-Panorama“ ekipa, kurios gretose rungtyniauja lietuvis Giedrius Gustas, kontrolinėse rungtynėse 61:74 nusileido Atėnų „Panellinios“ komandą. Lietuvis šiose rungtynėse pelnė vos 2 taškus. „Kavala-Panorama“ klube išsiskyrė po 12 taškų surinkę Richardas Shieldsas, Shawnas Huffas bei Savvas Iliadis. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Roderickas Blackney ir Konstantinos Charalampidis, kurių sąskaitose atitinkamai 23 ir 19 taškų.