shashana rosen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shashana rosen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shashana rosen“.

Domantas Sabonis su žmona Shashana Rosen iškėlė dukros gimtadienį: „Negaliu patikėti“

Krepšininkas Domantas Sabonis ir jo žmona Shashana Rosen atšventė ypatingą progą. Jų dukrai Elle suėjo vieneri. Dukros gimtadienio akimirkomis Domantas Sabonis ir Shashana Rosen pasidalijo socialiniuose tinkluose. „Negaliu patikėti“, – rašė Shashana. Dukrelę aprengė dailia balta suknele, kurią, kaip teigė, padovanojo teta. Šventėje buvo ir triušiukų, ir čiuožyklų su kamuoliukais, ir daug bičiulių bei skanėstų.
57 2024-07-10

Domantas Sabonis su šeima viešėjo Lietuvoje: paviešino kadrus iš pajūrio

Prieš išvykstant į olimpines atrankas San Chuane, Puerto Rike, Lietuvos krepšinio rinktinė stovykloje ruošėsi Palangoje.  Lietuvoje viešėjo ir Amerikoje gyvenimą kuriantis krepšininkas Domantas Sabonis su žmona Shashana bei sūnumi Oliveriu Tigeriu ir dukrele Eleven Rose. Moteris socialiniuose tinkluose dalijosi kadrais iš lietuviškojo pajūrio.  Kadruose buvo matyti poilsis Lietuvos jūrų muziejuje, įamžinti kadrai iš privataus lėktuvo.
2024-07-06

Domantas Sabonis išbandė save garsiame Kalifornijos festivalyje: kompaniją palaikė ir žmona Shashana

Krepšininkas Domantas Sabonis dalyvavo „BottleRock“ kulinarinėje scenoje Kalifornijoje. Jam kompaniją palaikė žmona Shashana Rosen. Savaitgalį kulinarinėje festivalio „BottleRock“ scenoje buvo galima pamatyti keletą svarbiausių patiekalų. Tarp įžymybių – ir krepšininkas Domantas Sabonis su žmona Shashana Rosen. Kaip matome iš nuotraukų, kuriomis Domantas pasidalijo socialiniuose tinkluose, jie puikiai leido laiką ir daug šypsojosi.
2024-06-03

Domantas Sabonis su žmona Shashana ir vaikais mini ypatingą progą: pozavo ant šieno

NBA krepšininko Domanto Sabonio ir jo žmonos amerikietės, buvusios „Lakers“ šokėjos Shashanos Rosen sūnus Oliveris Tigeris šventė 2-ąjį gimtadienį. Domantas Sabonis ir Shashana Rosen pasidalijo šventės akimirkomis savo socialiniuose tinkluose. „Su gimtadieniu, mano mėgstamiausias vyruk! Tu esi tikrų tikriausia magija“, – rašė šalia nuotraukų. Šventė turėjo temą Kaip matome iš nuotraukų, šventės tema – kantri.
2024-03-12

Retuose kadruose – Domantas Sabonis su šeima: įraše – ir akimirkos su vaikais

Socialiniame tinkle „Instagram“ paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos itin mielos akimirkos, kaip krepšininkas Domantas Sabonis krepšinio aikštelėje prieš rungtynes leidžia laiką su šeima.  Žaviu vaizdo įrašu su internautais pasidalijo NBA Sakramento „Kings“ komanda, kuriai priklauso D. Sabonis.  Užfiksuotame filmuke matyti, kaip D. Sabonis su šeima leidžia laiką prieš savo komandos rungtynes.
2024-02-28

Domantas Sabonis pakvietė žmoną į pasimatymą: pasidalijo akimirkomis

Nors NBA krepšininkas Domantas Sabonis (27 m.) su žmona, amerikiete, buvusia „Lakers“ šokėja Shashana Rosen (30 m.) neseniai susilaukė antrosios atžalos, sutuoktiniai nepamiršta, kaip svarbu gimus vaikams atrasti laiko ir sau.  Socialiniame tinkle „Instagram“ D. Sabonis pasidalijo jaukiomis akimirkomis iš kartu su žmona praleisto laiko. Užfiksuotuose kadruose matyti, jog pora lankėsi vynuogyne, rankose jie laikė vyno taures.
168 2023-08-02

Domantas Sabonis su žmona sulaukė šeimos pagausėjimo: gimė antroji atžala

NBA krepšininkas Domantas Sabonis (27) su žmona, amerikiete, buvusia „Lakers“ šokėja Shashana Rosen (30) išgyvena džiaugsmingą laikotarpį – sutuoktiniams gimė antroji atžala.  Apie tai pranešė naujienų portalas lrytas.lt. Teigiama, kad antras Sabonių vaikas gimė liepos 11-ąją, sutuoktiniai susilaukė dukters.  Domantas ir Shashana jau augina vienerių metų sūnų, kurį pavadino Oliveriu Tigeriu.
2023-07-15

Domantas Sabonis keičia tikėjimą: paskatino žmona

Sakramento „Kings“, vedami Domanto Sabonio, jau šį savaitgalį prasidėsiančiame pirmajame NBA atkrintamųjų varžybų rate susikaus su „Golden State Warriors“. Visgi jweekly.com pranešė, kad lietuvio gyvenime šiuo metu vyksta ir nemenki pokyčiai.  Pasak jo žmonos žydės Shashanos Sabonis, 26 metų „All Star“ lietuvis ruošiasi priimti judaizmą. „Tikrai apie tai [viešai] nekalbėjome“, – sakė ji šią savaitę duodama interviu naujienų portalui jweekly.com.
190 2023-04-14

Besilaukianti Domanto Sabonio žmona įsiamžino nuoga: parodė ir ūgtelėjusį pirmagimį

Krepšininkas Domantas Sabonis (26) su žmona, amerikiete, buvusia „Lakers“ šokėja Shashana Rosen visai neseniai pasidalijo džiugia žinia, jog laukia šeimos pagausėjimo. Dabar moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuotas ir suapvalėjęs pilvukas. S. Rosen su savo gerbėjais išskirtiniais kadrais pasidalijo instagrame. Vienoje nuotraukoje ji nuoga laiko savo pirmąją atžalą, o kitose – viena. Praeitų metų kovo mėnesį pora susilaukė pirmagimio, kurį pavadino Tigeriu.
236 2023-04-11

Džiugios nuotaikos Domanto Sabonio šeimoje: vyras su žmona laukia antrojo vaikelio

Krepšininkas Domantas Sabonis (26) su žmona, amerikiete, buvusia „Lakers“ šokėja Shashana Rosen laukia šeimos pagausėjimo – moteris laukiasi antrojo vaikelio. Apie tai ji pranešė socialiniuose tinkluose, kur pasidalijo nuotrauka su padidėjusiu pilvu. Komentaruose moteris sulaukė gausybės sveikinimų. Praeitų metų kovo mėnesį pora susilaukė pirmagimio, kurį pavadino Tigeriu. D. Sabonis ir S. Rosen susituokė 2021 metų rugpjūčio mėnesį.
2023-03-13
REKLAMA
REKLAMA

Paaiškėjo Domanto Sabonio ir jo žmonos pirmagimio vardas: moteris paatviravo ir apie pasikeitusį gyvenimą

Krepšininko Domanto Sabonio žmona ir sūnaus mama Shashana Rosen visai neseniai atskleidė, kokiu vardu pavadino pirmagimį.  Moteris socialiniame tinkle atsakinėjo į gerbėjų klausimus bei atskleidė, kad sūnaus vardas yra Oliver. Įdomu tai, jog namuose jie sūnų vadina Tiger (aut. past. tigru) ir mažylis taip pat turi hebrajų kilmės vardą  – Shiloh. „Jis neabėjotinai gimė su stipriaisiais Sabono genais“, – gerbėjams sakė moteris.
2022-07-15

Reta Sabonių nuotrauka drebina internetą: privačiame lėktuve užfiksuotos 3 kartos

Kovo mėnesį pirmagimio susilaukęs Domantas Sabonis neseniai su žmona Shashana Rosen viešėjo Lietuvoje, pora dalijosi asmeniniais kadrais, o viena nuotrauka paplito ne vienoje platformoje. Kadre užfiksuotos tris kartos – Arvydas Sabonis, Domantas Sabonis ir mažasis Domanto sūnus. Nuotrauka tapo tokia populiari, kad ja pasidalijo ne vienas krepšinio puslapis.
224 2022-06-27

Domanto Sabonio žmonos brolis – „Tik Tok“ žvaigždė: vaizdo įrašuose – visa Sabonių šeima

Vaizdo įrašų dalinimosi platforma „TikTok“ greitai tapo viena populiariausių socialinių medijų. Čia žmonės skelbia viską – pradedant receptais, baigiant gėdingomis istorijomis ir naudingais patarimais. Šia platforma naudojasi ir Domanto Sabonio žmonos brolis Sage Rosenas, kuris nepraleidžia progos nufilmuoti ir smagius vaizdo įrašus su krepšininku bei visa Sabonių šeima. Vaikiną platformoje seka net 3.5 mln. žmonių.
2022-06-01

Domantas Sabonis paminėjo ypatingą dieną: pasidalijo asmeninio gyvenimo kadrais

Kovo 11-ąją NBA krepšininkas Domantas Sabonis su žmona Shashana Rosen susilaukė pirmagimio ir sekmadienį atšventė ypatingą dieną. Žinomas vyras pasidalijo ir niekur nematytais kadrais bei pasveikino žmoną su pirmąja Mamos diena. „Su pirmąja motinos diena! Mylime tave”, – intagrame brūkštelėjo jis. Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie D. Saboni ir jo žmoną. „Taip, mes susilaukėme kūdikio. Ir esu labai susijaudinęs. Gimdymo metu buvau kartu su žmona.
2022-05-10

Domanto Sabonio mylimoji pasidalijo vestuvių akimirkomis: užminė mįslę gerbėjams

Praėjusią vasarą susituokę krepšininkas Domantas Sabonis ir jo mylimoji Shashana Rosen tą kartą nesidalijo jokiomis šventės nuotraukomis.  Visgi, penktadienio vakarą Shashana socialiniuose tinkluose pasidalijo keliomis vestuvių akimirkomis.  Jaukiose šventės nuotraukose matyti laimingi jaunavedžiai, taip pat gerbėjai gali pasigrožėti Shashanos įvaizdžiu. Prie šių nuotraukų moteris pasidalijo ir paslaptinga žinute: „Kaip gera ištekėti už tavęs dukart“, – rašė Shashana.
2021-12-10

Sabonio sužadėtinės mergvakaris – lyg iš pasakos: progos sudalyvauti nepraleido ir Domantas

Jau visai netrukus krepšininkas Domantas Sabonis drauge su savo mylimąją Shashana Rosen vienas kitam prisieks amžiną meilę. Tiesa, prieš vestuves moteris iškėlė puotą ir atšventė mergvakarį. Šventės akimirkomis pasidalino socialiniame tinkle. Fotografijose matyti, kad pačioje puotoje dalyvavo ir jos sužadėtinis – Domantas Sabonis. Ši šventė vyko gamtoje, kurioje puikavosi ir didelis stalas su įvairiausiais vaisiais, saldumynais bei kitais maistais.
2021-06-08

Gražuolė Domanto Sabonio mylimoji pasipuošė tūkstančius atsiėjusiu apdaru: tokį turi ir garsioji Kylie Jenner

Krepšininko Domanto Sabonio mylimoji Shashana Rosen jau kurį laiką stebima it po padidinamuoju stiklu. Dažniausiai gražuolė socialiniuose tinkuose dalijasi mielomis savo ir Domanto nuotraukomis, tad ne išimtis buvo ir šis kartas. Vis dėlto daugelio akys dabar nukrypo į prabangų Shashanos drabužį. Apie tokį, tikriausiai, svajotų kiekviena mada besidominti mergina. Vienoje iš paskutiniųjų savo nuotraukų Shashana pozavo apsivilkusi 2020-2021 metų žiemos „Dior“ kolekcijos striukę.
2021-03-12
Į viršų