sharon van

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sharon van“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sharon van“.

Dviratininkių lenktynėse Kanadoje Milda Galdikaitė ketvirtadienį finišavo devinta

Kanadoje vykstančių daugiadienių "Grand Prix Feminin International du Canada" dviratininkių lenktynių pirmajame etape ketvirtadienį devintąją vietą užėmė ir bendroje įskaitoje - po prologo bei pirmojo etapo - iš 24-osios pozicijos į aštuonioliktąją pakilo Milda Galdikaitė. 97,6 km distancijoje Lietuvos dviratininkė finiše 5 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Reginai Schleicher.
2003-09-26

Pasaulio dviračių taurės trečiajame etape Edita Pučinskaitė finišavo dešimta

Trečiajame pasaulio taurės dviračių etape - antrą kartą surengtose "Gran Premio Feminas Castilla y Leon" lenktynėse Ispanijoje - dešimtąją vietą sekmadienį užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 108,5 km distancijos finiše 2 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai olandei Mirjam Melchers.