shaqiri

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shaqiri“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shaqiri“.

Anglijos grandų dvikovoje „Liverpool” pergalę garantavo nedidukas šveicaras

Šveicaras Xherdanas Shaqiri aikštėje pasirodė tik 70-ą minutę, bet jau po dešimties minučių bėgo švęsti antrojo savo ir trečiojo „Liverpool” įvarčio. Jurgeno Kloopo vadovaujama komanda dominavo  visos dvikovos metu ir be didesnių sunkumų įveikė „Manchester United” ekipą bei grįžo į „Premier” lygos viršūnę. Liverpulyje vykusi dvikova baigėsi rezultatu 3:1 (1:1). Pirmasis rungtynių kėlinys gerbėjams padovanojo ne tik intrigą, bet ir du įvarčius.
2018-12-16

„Inter“ strategas užstojo įvarčių sausrą išgyvenančius Xherdaną Shaqiri ir Lukašą Podolski

Prieš kelis mėnesius Milano „Inter“ papildę Xherdanas Shaqiri ir Lukašas Podolski netapo komandos gelbėtojais. Iš Miuncheno „Bayern“ už 15 mln. eurų įsigytas šveicaras bei iš Londono „Arsenal“ pasiskolintas vokietis drauge pelnė vos vieną įvartį. Nenuostabu, kad pastarąsias „Serie A“ rungtynes prieš „Roma“ abu naujokai pradėjo sėdėdami ant atsarginių žaidėjų suolelio. Tačiau klubo treneris Roberto Mancini tikino, kad jis dar neprarado tikėjimo puolėjais.
2015-04-28

„Juventus“ ir „Bayern“ derasi dėl Xherdano Shaqiri perėjimo

Pastiprinimo puolimo grandžiai ieškantis Turino „Juventus“ pradėjo derybas dėl Xherdano Shaqiri perėjimo, skelbia Italijos spauda. Retai aikštėje pasirodantis Miuncheno „Bayern“ saugas ne kartą išreiškė abejones dėl savo ateities bavarų klube, todėl italų klubas leidosi į derybas dėl galimos nuomos sutarties. Neoficialiais duomenimis, pirminis „Juventus“ pasiūlymas – 2,5 milijono eurų vertės nuomos sutartis, kurioje įtraukta 15 milijonų eurų dydžio išpirkos suma.