shanne braspennincx

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shanne braspennincx“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shanne braspennincx“.

Simonai Krupeckaitei – pasaulio čempionato medalis!

Simona Krupeckaitė iškovojo pasaulio dviračių treko čempionato medalį! 35-erių lietuvė Olandijoje laimėjo bronzos apdovanojimą moterų keirino rungtyje. S. Krupeckaitė dėl trečiosios vietos kovojo su dviem olandėmis – Laurine van Riessen ir Shanne Braspennincx. Vis dėlto lietuvė buvo greičiausia, varžoves aplenkusi atitinkamai 0,007 bei 0,017 sekundės. Simona nuo čempione tapusios belgės Nicky Degrendele atsiliko 0,250 sekundės. Sidabro medalį iškovojo Honkongo atstovė Wai Sze Lee (+0,154 sek.
2018-03-04

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje – šešta

Honkonge surengto 114-o pasaulio dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. 34-erių metų panevėžietė pagrindiniame finale finišavo paskutinė. Trečią kartą šios rungties pasaulio čempione tapo 26-erių metų vokietė Kristina Vogel. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 2014 metais bei pernai. Sidabro medalį pelnė 21-erių metų kolumbietė Martha Bayona, o bronzos – dabartinė Europos vicečempionė 20-metė belgė Nicky Degrendele.